1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Gazi Ailelerine Çanakkale Gezisi
Gazi Ailelerine Çanakkale Gezisi

Gazi Ailelerine Çanakkale Gezisi

KAYSERİ (AA) - Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından gazi ailelerine yönelik olarak organize edilen Çanakkale gezileri sürüyor. Bir çok grubu bu kapsamda...

A+A-

KAYSERİ (AA) - Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından gazi ailelerine yönelik olarak organize edilen Çanakkale gezileri sürüyor.

Bir çok grubu bu kapsamda Çanakkale'ye götüren Büyükşehir Belediyesi, son olarak Kıbrıs ve Kore gazilerinin eş ve çocuklarını Çanakkale'ye uğurladı.

Muharip Gaziler Derneği Başkanı Osman Balcı, geçmişi yad etme imkanı bulacakları için çok mutlu olduklarını belirtti ve gezi nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü de Çanakkale gezilerini her yıl geleneksel olarak düzenlediklerini belirterek, "Çanakkale gezisine Milli Eğitime bağlı okulları gönderiyoruz. Bu yıl da 20 okulu gönderdik. Okullarımızın yanı sıra başımızın tacı olan gazilerimiz ve gazi ailelerini göndermek için de bir proje başlattık. Muharip Gaziler Derneğimizle yaptığımız organizasyonla geçen yıl olduğu gibi bu yıl da gazi ailelerimizi uğurluyoruz." dedi.

 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler