1. HABERLER

  2. ADS

  3. Geri Dönüşümlü Bez Çantalar
Geri Dönüşümlü Bez Çantalar

Geri Dönüşümlü Bez Çantalar

Geri Dönüşümlü Bez Çantalar

A+A-

 

Tek kullanımlık naylon poşetler çevremizi çöplüğe çevirirken kullanım sürelerinin sadece 12 dakika olması ise sorunun ne kadar büyük olduğunun bir göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan araştırmalar kullandığımız naylon poşetlerin 500 ile 1000 yıl arasında yok olabildiğini ortaya çıkarmıştır. Siz de bez çanta kullanarak çevre bilincinin oluşması için öncülük yapabilirsiniz.

Naylon poşetler belirttiğimiz uzun yok olma sürecinde de toprak ve suya karışarak kirlenmesine neden olmaktadır. Firmanız için promosyon bez çanta ürettirerek marka imajınızı sağlamlaştırabilir ve göz önünde durarak bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Yaklaşık 40 yıldır kullanılan poşetlerin dünyamızı getirdiği durum ortadayken bilinçli bir tüketici olarak bu ürünü kullanmaya devam etmek sorunun daha da büyümesine katkı sağlayacaktır.

Özellikle geniş katılım sağlanan organizasyonlar için

  • Bez çanta
  • Kulplu çanta
  • Büzgülü torba ve
  • El geçme çantalar hazırlatarak misafirlerinize armağan edebilirsiniz.

Katılımcıların beğenerek aldıkları ve daha sonrada kullandıkları fuar çantası ile siz de devamlı olarak hitap ettiğiniz müşterilerin gözünün önünde yer edinebilirsiniz. Organizasyonunuzu tamamlarken sizi en iyi şekilde temsil edecek çantalar ile fark yaratabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler