1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Gizli Bölmede Bulunan Çocuğun Annesi Çifte Bayram Yaşıyor
Gizli Bölmede Bulunan Çocuğun Annesi Çifte Bayram Yaşıyor

Gizli Bölmede Bulunan Çocuğun Annesi Çifte Bayram Yaşıyor

İzmir'de 4 yıl önce boşanma davası duruşması sonrasında babası tarafından kaçırıldığı iddia edilen 7 yaşındaki Elif S'nin annesi Aysun Demirtaş'ın Tokat'taki evinde, kızının bulunmasıyla bayram sevinci yaşanıyor

A+A-

TOKAT (AA) - İzmir'de, 4 yıl önce boşanma davası duruşması sonrasında babası tarafından kaçırıldığı iddia edilen 7 yaşındaki Elif S'nin annesi Aysun Demirtaş'ın Tokat'taki evinde, kızının bulunmasıyla bayram sevinci yaşanıyor.

İzmir'de babaevindeki gizli bir bölmede polis tarafından bulunan Zeynep S.'nin annesi Aysun Demirtaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada eşi Muharrem S. ile 5 yıllık evli kaldıklarını söyledi.

Evli kaldığı süre içinde yaşadığı zorlukları anlatan Demirtaş, kızından 4 yıl gibi uzun bir süre ayrı kaldığını ifade ederek, "Eski eşimin evi ile akrabalarının evi kanuni yollardan bir çok kez arandı. Kızıma bir türlü ulaşamadık. Bir şekilde mutlaka kaçırdı.Tam bulduk derken bir türlü kaçırdı. Çok uğraştım çok üzüldüm." dedi.

Yapabileceği bir şey kalmadığını düşündüğü sırada televizyonlara başvurduklarını dile getiren Demirtaş, televizyonu izleyen bir kişinin ihbarı sonucu polislerin eski kayınvalidesinin evinde arama yaptığını belirtti.

Kızı dolabın içindeki gizli bölmeden çıktı
Demirtaş, yapılan aramanın ardından dolabın içerisindeki gizli bir bölmede kızının bulunduğunu ifade ederek, "Kızımın babası mobilyacıydı. Böyle işleri de iyi yapabilen insandı. Bir bölme yapılmış ve kızım oradaymış. Polislerin seslenmesine rağmen ses vermiyormuş öyle bekliyormuş. Dolaptan çıkarmışlar." diye konuştu.

"Ben iyi bir anneyim kızımı üzecek bir şey yapmak istemiyorum"
Kurban Bayramı'na kızıyla birlikte girecek olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Demirtaş, "Ben çok mutluyum, asıl bayramım bu zaten. Bayramlarım bayram gibi geçmiyordu benim. Çok mutlu, çok heyecanlıyım. Kızım da çok heyecanlı benimle olduğu için. Anlatacak, kelimelere dökülecek his değil. Bir baba bunu yapamaz. Ben kendisine baba demiyorum. Kızımın babasıdır. Söyleyeceğim söz kızımı üzebilir. Karşı tarafın yaptığını asla yapmayacağım. Kanuni olarak hakkım ne ise onu yapacağım. Ben iyi anneyim, kızımı üzecek bir şey yapmak istemiyorum. Şu anki sevincimi nasıl anlatamıyorsam, o anki üzüntümü de anlatamam. " diye konuştu.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler