1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Gölbaşı Kaymakamlığından "Açık Kapı" Uygulaması
Gölbaşı Kaymakamlığından "Açık Kapı" Uygulaması

Gölbaşı Kaymakamlığından "Açık Kapı" Uygulaması

ANKARA (AA) - Gölbaşı Kaymakamlığında "Açık Kapı" uygulaması hizmete girdi. Kamu hizmetlerine kolay erişimin sağlanması, vatandaş başvurularının...

A+A-

ANKARA (AA) - Gölbaşı Kaymakamlığında "Açık Kapı" uygulaması hizmete girdi.

Kamu hizmetlerine kolay erişimin sağlanması, vatandaş başvurularının hızlı şekilde sonuçlandırılması, kamu hizmetlerinin sunumunda memnuniyetin artırılması amacıyla İçişleri Bakanlığınca uygulamaya koyulan Açık Kapı Projesi kapsamında Gölbaşı Kaymakamlığının giriş katında oluşturulan büro, hizmet vermeye başladı.

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Açık Kapı projesi ile vatandaşların talep ve şikayetlerinin tek elden yürütülmesi, etkin, hızlı bir şekilde sürecin sonuçlanması ve takip edilmesinin amaçlandığını belirterek, "Kaymakamlığımız bünyesinde açılan Açık Kapı projesinin görevlileri burada başvuruyu alacak ve diğer kurumda açık kapı yetkilisi olarak tanımlamış olduğumuz personelimiz tarafından konunun takip edilerek sonuçlandırılması sağlanmış olacak." dedi.

Sorumlu Koordinatör Fatih Güçlü ise başvuranların internet, telefon uygulaması ve yüz yüze yapılabileceğini ifade ederek, proje kapsamında vatandaştan gelen şikayetlerin, 7 gün içerisinde çözülmesinin amaçlandığını söyledi.


Önceki ve Sonraki Haberler