1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Gölbaşı'nda Kaldırım Çalışmaları
Gölbaşında Kaldırım Çalışmaları

Gölbaşı'nda Kaldırım Çalışmaları

ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediyesi cadde ve sokaklarda kaldırım çalışmalarına başladı.Gölbaşı Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü...

A+A-

ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediyesi cadde ve sokaklarda kaldırım çalışmalarına başladı.

Gölbaşı Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar ile ekipler, kaldırımı bulunmayan her sokağa tek tek girerek eksikleri gideriyor.

Belediyenin bu yıl önemli ölçüde kaldırım çalışması yapmayı planladığı belirtilerek, Gölbaşı cadde ve sokaklarına bu yıl 31 bin 231 metrekare kaldırım ve 15 bin 235 metre bordür yapacağı belirtildi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Başkan Yardımcı Orhan Kocaağa ve Fen İşleri Müdürü Erturgut Yavuz ile yapılan kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Duruay, kaldırımsız ve asfaltsız sokak bırakmadıklarını ifade ederek, "Yaptığımız çalışmalar ile modern bir kent haline gelen Gölbaşımız için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Çalışmalarımız kış aylarına kadar aralıksız devam edecek." ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler