1. HABERLER

  2. ADS

  3. Google Sizden Ne İstiyor İşte Öğrenmenin Yolu
Google Sizden Ne İstiyor İşte Öğrenmenin Yolu

Google Sizden Ne İstiyor İşte Öğrenmenin Yolu

Google Sizden Ne İstiyor İşte Öğrenmenin Yolu

A+A-

İnternet sitesi kurmak ve para kazanmak son günlerde oldukça popüler işlerden birisi haline geldi. Ancak şunu bilmek gerekir ki; bu işe başlamadan önce ilk olarak Google ‘un sizden ne istediğini bilmeniz gerekmektedir. Web sitesi yapmak ve bunu bir gelir kapısı haline getirmek için Google Adwords Yönetimi nedir bilinmesi gerekir.

Tabii ki bu konuların öneminin artması ile birlikte Google Adwords Danışmanlığı konusunda da birçok firma ortaya çıkmıştır.

Bu firmalardan birisi de Webtures ‘dir. Firma birçok konuda hizmet vermekte olup, bunlara örnek olarak SEM, Kurumsal SEO hizmetlerini sayabiliriz.

Ayrıca Google Adwords Reklam Ajansı konusunda da firmadan danışmanlık desteği alabilirsiniz. Firma ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Webtures’e ait kurumsal web sitesi olan http://sem.webtures.com.tr adresini ziyaret edebilir, iletişim bölümünden şirket yetkilileri ile irtibata geçebilir ve yine firma ile daha önce çalışan şirketlere yani referanslara bakabilirsiniz. Ayrıca site üzerinde SEO, SEM ve daha birçok konuda makaleleri okuyarak kafanıza takılan çoğu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler