1. HABERLER

  2. ADS

  3. Gümüş Alyans Şıklığı
Gümüş Alyans Şıklığı

Gümüş Alyans Şıklığı

Gümüş Alyans Şıklığı

A+A-

 

Alyans yapımında kullanılan maddelerden birisi de gümüştür. Gümüş hem dayanıklı olması sebebiyle hem de altının sarı rengini sevmeyenler için birebirdir. Sizde ilişkinizi yüzükle daha ciddiyete dökmek istiyorsanız sizi anlatan gümüş alyans modellerinden birini seçebilirsiniz.

Gümüş Kolye Zarafeti   

Kolye, kadın ve erkeklerin vazgeçmediği takı aksesuarlarından birisidir. Bu sebeple de kolye çok zengin model ve renk seçeneğine sahiptir. Peki, milyonlarca kolye modelleri içerisinden neden gümüş kolye hayatımızda yer almalı?

  • Gümüş altına göre daha ekonomiktir. Bu yüzden bütçenizi yormadan sahip olabilirsiniz.
  • İmitasyon takıların kullanım ömürleri maksimum 1 yıldır. Çünkü ya hemen kararmakta ya da içlerinde bulunan taşları kolayca düşmektedir.
  • Altının değeri fazla para ettiği için çalınma gibi durumlarla daha sık karşılaşılmaktadır. Bu nedenle altın kolye kullanmayan insanların sayısı epey fazladır.

Anlamlı Hediye:  Sonsuzluk Kolyesi

Sonsuzluk kolyesi sonsuz işaretini içeren kolye modelidir. Doğru yer ve zamanda hediye edildi mi hediye edilen kişinin kalbinde sonsuza kadar taht kurabilirsiniz. Birbirinden farklı sonsuzluk kolyesi modelleri için  www.takidukkani.com sayfasına göz atınız.

Önceki ve Sonraki Haberler