1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Gürün Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'ndan İftar
Gürün Esnaf Ve Sanatkarlar Odasından İftar

Gürün Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'ndan İftar

SİVAS (AA) - Gürün Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından iftar verildi.İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen iftar programında ezanın okunmasıyla davetliler oruçlarını açtı.Sivas...

A+A-

SİVAS (AA) - Gürün Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından iftar verildi.

İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen iftar programında ezanın okunmasıyla davetliler oruçlarını açtı.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Gürün esnafı ile iftarda bir araya geldiği için mutlu olduğunu belirtti.

Birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Köksal, "Ülkemizde yüce mevlam birliğimizi bozmasın. Birlik ve beraberliğimizi de bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Bizleri sizlerle buluşturan oda başkanımız Nail Çakıcı ve yönetimine teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum." ifadesini kullandı.

Gürün Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nail Çakıcı da geleneksel hale getirdikleri iftar programının 14. yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Gürünlü esnaflar olarak, protokolümüz ile her yıl iftarda bir araya gelerek ramazan ayının manevi havasını solumanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu ay birlik, beraberlik ve kardeşlik ayıdır. Bu mübarek ayımızın tüm Müslüman kardeşlerime, hemşerilerime ve odamız üyelerine hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah bu iftarımız bundan sonra da devam edecektir."

Konuşmaların ardından emekli vaiz Mehmet Özdemir tarafından yemek duası yapıldı.

İftar programına kaymakam Fatih Özdemir, Belediye Başkanı Nami Çiftçi, SESOB Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe protokolü ve esnaflar katıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler