1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Gürün'de Altyapı Çalışmaları
Güründe Altyapı Çalışmaları

Gürün'de Altyapı Çalışmaları

SİVAS (AA) - Gürün Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Şuğul Mahallesi'ne bin 500 metre yeni su hattı döşendi.İlçede artan su ihtiyacını karşılamak...

A+A-

SİVAS (AA) - Gürün Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Şuğul Mahallesi'ne bin 500 metre yeni su hattı döşendi.

İlçede artan su ihtiyacını karşılamak için Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Belediye Başkanı Nami Çiftçi, çalışmaları yerinde inleyerek, Şuğul Mahallesi'ne bin 500 metre yeni su hattı döşendiğini söyledi.

Döşenen yeni hatla bölgede yaşanabilecek olası su sıkıntılarının önüne geçmeyi hedeflediklerini kaydeden Çiftçi, "Tüm birimlerimizle birlikte ilçemizin alt yapısından üst yapısına kadar tüm sorunlarını çözüme kavuşturmak için kolları sıvadık. Tüm gayretimiz, hemşerilerimize en güzel hizmeti sunmak. Bunun yanında Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin ilçemizin dört bir yanında başlattığı çalışmalar, alt yapısı olmayan tek bir sokak kalmayana dek aralıksız sürecek." diye konuştu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler