1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Gürün'de Her Gün 500 Aileye Sıcak Yemek
Güründe Her Gün 500 Aileye Sıcak Yemek

Gürün'de Her Gün 500 Aileye Sıcak Yemek

Gürün Kaymakamlığı, Gürün Belediyesi, sivil toplum kuruluşları ve esnafların katkılarıyla, ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki 500 aileye her gün sıcak yemek veriliyor.

A+A-

SİVAS (AA) - Gürün Kaymakamlığı, Gürün Belediyesi, sivil toplum kuruluşları ve esnafların katkılarıyla, ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki 500 aileye her gün sıcak yemek veriliyor.

Belediye Başkanı Nami Çiftçi, ramazanda birlik, beraberlik ve kaynaşmayı artırmak amacıyla ilçedeki 19 mahallede ihtiyaç sahibi 500 aile belirlendiğini söyledi.

İhtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya gayret ettiklerini dile getiren Çiftçi, "Mahalle muhtarlarımız aracılığıyla ihtiyaç sahibi 500 ailemizi tespit ederek, hazırlanan 3 çeşit yemeğimizi bu ailelerimizle paylaşıyoruz. Birlik ve beraberliğimizin bütünleştiği bu güzel günlerde emeğini esirgemeyerek yemeklerin mahallelerdeki ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına yardımcı olan muhtarlarımıza, yardımlarını esirgemeyen Kaymakamlığımıza, sivil toplum kuruluşları ve esnaflarımıza göstermiş oldukları bu özverili davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler