1. HABERLER

  2. ADS

  3. Güvenilir Araçlar
Güvenilir Araçlar

Güvenilir Araçlar

Güvenilir Araçlar

A+A-

 

Özellikle 2.el araba alırken ihtiyaç duyulan araç ekspertiz hizmetleri son derece önemlidir ve tarafsız bir kurumdan alınması daha yararlıdır. İstanbul bölgesi için hizmet veren ekiplerimiz araç satın alırken güven ortamının yaratılmasını sağlayacaktır. Doğru ve düzgün kıyaslamalar yaparak sistemi net bir şekilde ortaya koyan ekiplerimiz müşterilerini bağımsız bir şekilde yönlendirmektedir.

Alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar sonucunda verilen online raporlar ile almak istediğiniz araca dair kararınızı netleştirebilirsiniz. İstanbul oto ekspertiz olarak yaptığımız titiz çalışmalar aracın başında ve bulunduğu ortamda gerçekleştirilir. Profesyonel kadromuz ile hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak için çalışırız. Amacımız verdiğimiz hizmet neticesinde araç alıcısının en doğru kararı verebilmesini sağlamaktır.

  • Mekanik ve
  • Boya kaporta ustaları eşliğinde yaptığımız çalışmalarda aracın 101 noktasının tespitini yapar ve detaylı bir rapor ortaya koyarız.

En az 8 sayfadan oluşan oto raporumuz son teknolojinin ürünü test cihazlarımız ile yapılmaktadır. Hizmetlerimizden sadece işten anlamayan müşteriler değil, bir bilirkişi desteği almak isteyen herkes yararlanabilmektedir. Araç almadan önce bize danışın ve içiniz rahat etsin.

Önceki ve Sonraki Haberler