1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hafik Kaymakamı Özadalı, Yeni Eğitim Tesislerin İnceledi
Hafik Kaymakamı Özadalı, Yeni Eğitim Tesislerin İnceledi

Hafik Kaymakamı Özadalı, Yeni Eğitim Tesislerin İnceledi

SİVAS (AA) - Hafik Kaymakamı Abdullah Özadalı, 24 milyon lira yatırımla yaptırılan ve yeni eğitim öğretim yılıyla hizmete girecek 2'si okul 5 yeni eğitim tesisinde incelemelerde bulundu....

A+A-

SİVAS (AA) - Hafik Kaymakamı Abdullah Özadalı, 24 milyon lira yatırımla yaptırılan ve yeni eğitim öğretim yılıyla hizmete girecek 2'si okul 5 yeni eğitim tesisinde incelemelerde bulundu.

Özadalı, 19 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan 2016-2017 eğitim öğretim yılıyla hizmete girecek, 12 derslikli Hafik Çok Programlı Anadolu Lisesi, 12 derslikli Hafik Anadolu İmam Hatip Lisesi, 100 öğrenci kapasiteli kız ve erkek öğrenci yurtları ile Çok Amaçlı Spor Salonunda inceleme yaptı.

İncelemelerinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Özadalı, yeni hizmete girecek 5 eğitim tesisinin yaklaşık 24 milyon liraya mal olduğunu belirterek, "Bu ilçeye yapılan en büyük eğitim öğretim yatırımı oldu. Bir ilçe için rekor seviyede olabilecek eğitim yuvasının aynı anda hizmete girmesinin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu binaların hizmete girmesinde emekleri geçen Sayın Bakanımız İsmet Yılmaz'a, Sayın Valimiz Davut Gül'e ve hayırsever iş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum." dedi.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler