1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hafik’te Jandarma Ve Emniyet Görevlilerine Başarı Belgesi Verildi
Hafik’te Jandarma Ve Emniyet Görevlilerine Başarı Belgesi Verildi

Hafik’te Jandarma Ve Emniyet Görevlilerine Başarı Belgesi Verildi

SİVAS (AA) - Sivas'ın Hafik ilçesinde, Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Amirliğinde görevli personele başarı belgesi verildi.Kaymakamlık makamında gerçekleşen törene, Kaymakam Abdullah Özadalı,...

A+A-

SİVAS (AA) - Sivas'ın Hafik ilçesinde, Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Amirliğinde görevli personele başarı belgesi verildi.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen törene, Kaymakam Abdullah Özadalı, İmranlı Kaymakamı İshak Çınar ile belge alacak personel katıldı.

Görevlerindeki özverili çalışmalarından dolayı personele teşekkür eden Özadalı, asayişin ve huzurun insan hayatındaki en önemli kavramlardan birisi olduğunu söyledi.

Özadalı, konuşmasında, şunları kaydetti:

"Çözüme kavuşturulmayan en küçük olay bile bazen ciddi konulara sebebiyet verebiliyor. Vatana hizmet şuuruyla karşılık beklemeden yapılan her çaba takdire şayandır. Çalışmalarımızı bu şuurla yapabilirsek huzurda başarıda sağlanmış olur. İlçemizdeki jandarma ve polis ekiplerimize de asayişin sağlanması ve olayların kısa sürede sonuçlandırılmasındaki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum."

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler