1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Halkapınar Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Anlamlı Ziyaret
Halkapınar Milli Eğitim Müdürlüğünden Anlamlı Ziyaret

Halkapınar Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Anlamlı Ziyaret

KONYA (AA) - Halkapınar İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü'nde görevli personelin, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen...

A+A-

KONYA (AA) - Halkapınar İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü'nde görevli personelin, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret ettiği bildirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, 15 Temmuz kahramanlarından Halisdemir'in kabrinin ziyareti için Niğde'nin Bor ilçesi'ne bağlı Çukurkuyu beldesine gidildiği belirtildi.

Ziyaretin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ndeki görevli personelin katılımı ile gerçekleştiği aktarılan açıklamada, "2016-2017 eğitim öğretim sürecinde öğrencilere, vatan millet sevgisinin önemini daha derinden anlatabilmek ve bu hissiyatı yaşatabilmek için iyi bir rol model olmak gerekiyor. Bu amaçla şehit Halisdemir'in kabrini ziyaret edilerek, bir nebze de olsa ona olan minnet borcu hafifletebilmek istenmiştir." denildi.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler