1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Hastaoğlu'dan Tarım İl Müdürü Yıldız'a Ziyaret
Hastaoğludan Tarım İl Müdürü Yıldıza Ziyaret

Hastaoğlu'dan Tarım İl Müdürü Yıldız'a Ziyaret

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne yeni atanan Seyit Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne yeni atanan Seyit Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Ticaret Borsası'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Hastaoğlu ziyarette Yıldız'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sivas’ın tarım ve hayvancılıkta önemli bir yere sahip olduğunu belirten Hastaoğlu, "Sivas tarım açısından geniş bir alana sahip. Sivas'ımız tarım ve hayvancılık bakımından İç Anadolu Bölgesinde önem arz eden bir yer. Sivas'ımızda tarım ve hayvancılığın daha fazla ilerlemesinde yeni müdürümüzün büyük katkıları olacağına inanıyorum. Sivas Ticaret Borsası olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüz ile birlikte uyum içinde ilimize en iyi hizmetleri vermek için çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Yıldız da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Sivas’ta tarım ve hayvancılığın ilerlemesinde ve kalkınmasında müdürlük olarak gerekli en iyi çalışmaları yapacaklarını aktardı.

Sivas'ı ilçelerini ve sorunlarını iyi bildiğini vurgulayan Yıldız, şöyle devam etti:

"Burası bizim memleketimiz. İl merkezinde, ilçelerimizde ve köylerimizde yapacağımız çalışmalar ile problemleri yerinde tespit ederek çözüm için projeler hazırlayacağız. İlk olarak personelin sahaya inmesini sağlayacağız. Vatandaşa ve çiftçimize hizmet önceliğimiz olacak. Yoğunluk yaşanan birimleri giriş kata alarak vatandaşımızı yormadan işlemlerini yapacağız. Sivas için elimizden gelenin en iyisini yapmak için uğraşacağız." açıklamasında bulundu.

Ziyarette, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Terzioğlu ve Hilmi Gül de yer aldı.

Önceki ve Sonraki Haberler