1. HABERLER

  2. ADS

  3. Haydi annemize hediye almaya koşalım
Haydi annemize hediye almaya koşalım

Haydi annemize hediye almaya koşalım

Anneler Günü’ne sayılı günler kaldı. Dünyadaki en değerli varlığımıza hediye almaya başlamanın zamanı geldi de çattı bile.

A+A-

Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlayacağımız anneler gününe fazla bir zaman kalmadı. Annemiz için hediye seçsek hiç fena olmaz. Anneler günü hediyesini ne kadar erken alsak o kadar iyi olur. Çünkü son güne bırakmamış oluruz. Eğer sık sık annemizi ziyaret ediyorsak, fazla sıkıntı yok. Annemizin eksiğini az çok biliriz. Hangi eşyası eksikse alır, Anneler günü’nde takdim ederiz. Ancak eğer annemizi ihmal etmişsek, yani sık sık evine gidip gelmiyorsak, elbette hangi eksiği olduğunu da bilemeyiz. ‘Ne eksiği var diye sorsak mı?’ diye içimizden geçiririz. Ancak ‘ya kızarsa’ tedirginliğini de hep içimizde hissederiz. Günümüzde çok çeşit hediyeler var. Yeter ki, annemiz beğensin. Özellikle ‘buldumbuldum.com’da annemizi memnun edecek birçok anneler günü hediyeleri mevcut. Ama hediye almayı da son güne bırakmasak çok daha iyi olur. Diyelim ki, çalışıyoruz. Dışarıya çıkacak vaktimiz de yok. Elimizin altındaki internetten çok kolay sipariş verebilir, kapıda hediyeyi teslim alabiliriz. Hiçbir şey alamıyorsak, bir demet çiçekle de yüce gönüllü annemizi sevindirebiliriz. Hiç tasvip etmeyiz, ancak bazı anneler huzurevinde evlatlarının yolunu gözlerler. Her ne sebeple olursa olsun huzurevinde ikamet etmek zorunda kalan anneleri de bu günde mutlaka anmalıyız.

Hediye Sepeti Almaya Ne Dersiniz;

http://www.buldumbuldum.com/hediye/hamarat_annelere_ozel_hediye_sepeti/

 

Pazar gününü annenize ayırabilirsiniz. O gün bütün randevularınızı  iptal edin. Diğer tüm sevdiklerinizi bir günlüğüne de olsa baş başa bırakın ve annenize koşun. Elini öpün, sarılın ve mutluluğuna ortak olun. Hediyesini de vermeyi unutmayın. Anne, karşılıksız sevgisini veren tek insandır bu garip dünyada. Herkesin menfaat için birbirini sevdiği günümüzde, bir tek annemiz karşılıksız bizi sever. En zor anımızda hep başucumuzda olur. Hastalandığımızda bizi ilk arayan hep annemiz olur. Biz neden annemizi unutalım? Unutanlar olabilir. Ama biz de hatırlatıyoruz. Lütfen annenizi unutmayın. Bu özel günde anneler günü hediyesi alarak bu yüce insanın gönlünü ebediyete kadar kazanın. Her yıl tekrarlanan anneler günü buruk kutlanmasın. Bu bizim elimizde. Kimlere neler almadık ki. Şunu unutmayalım, belki ileride siz de anne olacaksınız. Tabii bu kadınlar için geçerli. Erkekler de baba olacak. Anne ya da baba. Ne fark eder. İkisi de insana şekil verir. Nesiller yetiştirir. Nesillere öncülük eder. Eğer anne ve baba, iyi bir evlat yetiştirmişse, evlatlar da onları unutmazlar. Tekrar ediyoruz. 8 Mayıs Pazar günü anneler günü bu günde ‘Anneler Günü Hediyesi’ni erkenden almak için uğraş vermeliyiz.

Önceki ve Sonraki Haberler