1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Hayırseverlerden Eğitime Katkı
Hayırseverlerden Eğitime Katkı

Hayırseverlerden Eğitime Katkı

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Develi ilçesindeki ilkokula hayırsever Salih Onaran tarafından yaptırılacak ek kat ve çevre düzenlemesine ilişkin protokolü imzaladı.

A+A-

KAYSERİ (AA) - Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Develi ilçesindeki ilkokula hayırsever Salih Onaran tarafından yaptırılacak ek kat ve çevre düzenlemesine ilişkin protokolü imzaladı.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen protokole Vali Kamçı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Mehmet Emin Avcı, Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, hayırsever Salih Onaran ve kardeşi, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu ile diğer ilgililer katıldı.

Vali Kamçı, Develi ilçesi Atatürk İlkokulu'na yapılacak olan ek katın yapılmasına katkı sağlayan Onaran ailesine teşekkür ederek, eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Develi ilçesi adına güzel bir olaya imza attıklarını ifade eden Vali Kamçı, "Planlamalar çerçevesinde okulumuzun ikinci katını yapacak ve okulun içini düzenleyecek. Tefrişatı da devlet tarafından yapılacak. Atatürk İlkokulu ismi kalacak orada ama yeni yapılacak yere isim önerebilecek. Hayırseverimize, oğluna ve kardeşine teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Hayırsever Onaran ise ülkemizin zor günlerden geçtiğini ifade ederek, bu zor günlerde böyle hayırlı işleri yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Önceki ve Sonraki Haberler