1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Hekim Yapı Bayileriyle Buluştu
Hekim Yapı Bayileriyle Buluştu

Hekim Yapı Bayileriyle Buluştu

İSTANBUL (AA) - Hekim Yapı AŞ, "12. Bayi Toplantısı" kapsamında bayileriyle Antalya'da bir araya geldi.Şirket açıklamasına göre, Hekim Yapı AŞ'nin...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Hekim Yapı AŞ, "12. Bayi Toplantısı" kapsamında bayileriyle Antalya'da bir araya geldi.

Şirket açıklamasına göre, Hekim Yapı AŞ'nin 12. Bayi Toplantısı, yurt içi ve yurt dışından gelen 160'tan fazla iş ortağının katılımıyla Antalya'da gerçekleşti.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim, Hekim Yapı AŞ'nin başarısında emeği geçenlere ve bayilere özel teşekkürlerini iletti.

Hekim Yapı AŞ Genel Koordinatör Yardımcısı Özge Hekim ise Hekim Yapı AŞ'nin 2016 yılı kapasite artışı hedeflerini kaliteden ödün vermeyerek gerçekleştirdiğini bildirdi. Boyalı levhalar için 2016 yılında gerekli Ar-Ge çalışmalarını sonlandırarak fibercement ürün çeşitliliğini artırmak adına boya hattı siparişi verildiğini dile getiren Hekim, boyalı levhaların 2017 yılı içerisinde piyasaya sunulacağını belirtti.

Konuşmacıların ardından Hekim Yapı AŞ Bayi Toplantısında her yıl geleneksel olarak düzenlenen ciro sıralamasına göre ürün grupları bazında dereceye giren ve Hekim Yapı AŞ ile 10. yılını tamamlayan bayilere plaket ve özel ödülleri takdim edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler