1. HABERLER

  2. ADS

  3. Her Türlü İhtiyaca Uygun Havaî Fişek Modellerimiz
Her Türlü İhtiyaca Uygun Havaî Fişek Modellerimiz

Her Türlü İhtiyaca Uygun Havaî Fişek Modellerimiz

Her Türlü İhtiyaca Uygun Havaî Fişek Modellerimiz

A+A-

 

Tekli olarak satılan ürünlerimiz, daha çok bireysel eğlenceler uygun olarak üretiliyor. Düğünler, özel davetler, partiler ve konserler için ürettiğimiz, çoklu atım yapabilen modellerini deneyebilirsiniz. Toptan havaî fişek ürünlerimizi inceleyebilir, fiyatları hakkında fikir alabilirsiniz. Ramazan aylarına özel, ramazan topu ürünümüzü tercih edebilirsiniz. 1.2 inç 16 atar havaî fişek ürünü ile gökyüzünde görsel bir şölen elde edebilirsiniz.

Gösterileriniz için Özel Havaî Fişek Modelleri

3 inç ve 16 atar kalpli havaî fişek bataryası, kalp biçiminde patlayarak farklı bir görsel şölen sağlıyor. Ürünümüzü 18 yaşından küçüklere satmıyoruz. Ürünün düz bir zemine yerleştirilmesi gerekiyor. Yanlarına kum torbalarından destek yapılarak, olası kazaları engelleyebilirsiniz. İnsanlardan ve yanıcı maddelerden uzak tutmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü güvenliğiniz bizim için her şeyden önemlidir. Havaî fişek modelleri arasında en çok tercih edilen ürünümüzdür.

100 atar ampul havaî fişek ürünümüz, gökyüzüne art arda fırlatılabilen özelliklere sahiptir. Güvenli ve görsel açıdan büyük bir etki bırakan özelliklere sahip olan ürünümüzü, partilerinizde ya da özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Toptan havaî fişek alımlarında indirim uygulanır. Ürünü kullanmadan önce etrafında insan olmamasına dikkat etmelisiniz. Büyük bir görsel şölen sunarak misafirlerinize güzel bir eğlence yaşatabilirsiniz.

Yüzlerce çeşit ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarımız ile başka bir yere gitmenize gerek kalmadan, özel günlerinizde ve partilerinizde sizlere farklı çözümler sunuyoruz. İnternet sitemizi ziyaret ederek beğendiğiniz ürünlerden toplu alım yapabilirsiniz. www.havaifisekdunyasi.net web sitemize sizi en kısa sürede bekleriz.

Önceki ve Sonraki Haberler