1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Hindistan Cevizi Şampuanı ile Saçlarınızı Besleyin!
Hindistan Cevizi Şampuanı ile Saçlarınızı Besleyin!

Hindistan Cevizi Şampuanı ile Saçlarınızı Besleyin!

Hindistan Cevizi Şampuanı ile Saçlarınızı Besleyin!

A+A-

Saç sağlığına özen gösterenler artık Hindistan cevizi şampuanı kullanarak saçlarını beslemenin yollarını öğrendi.

 

Adeta moda akımı gibi yayılmaya başlayan sağlıklı beslenme akımları hindistan cevizi şampuanı ile sağlanıyor. Çok sık tercih edilen birçok ürün gibi, şampuan seçiminizde de doğru kararlar verebilirsiniz.  Birbirinden özel bitkisel şampuanlar kullanarak saç sağlığınız için son derece önemli bir bakım ürünü kazanmış olursunuz. Laurik asit içeren birçok bitki arasında önde olan hindistan cevizli şampuan aynı zamanda kepek ve bite karşı da koruma sağlamaktadır.

 

Bioblas markasının popüler ürünü olan bu şampuan organik ürün kullanmak için saç bakım ürünü arayanların yardımcısı oluyor. Uzun saçların bakımında da tercih edilebilecek olan bu ürünlerle saçlarınızın doğal güzelliği ortaya çıkıyor.

 

Faydaları

 

Bioblas Botanicoils olarak bilinen bu şampuan, hindistan cevizi özüyle saçlara nem ve yumuşaklık kazandırır. Saç dökülmesini önleyen ve kuru saçları onaran ürün sayesinde düzenli kullanan birçok insan saçlarını sağlığa kavuşturdu. Hindistan cevizinin cilt üzerindeki faydaları zaten biliniyor. Bunlardan bazıları:

 

  • Cildin nemlenmesini sağlaması
  • Cilt lekelerini azaltması
  • Saçların yumuşaması ve bakımının sağlanması
  • Saçları uzatması ve gürleştirmesi
  • Nemi saça hapsetmesi
  • Saça kalıcı bir protein kalkanı oluşturmasıdır.

 

Yağ direkt olarak saçlara sürülüp maske yapılacağı gibi, şampuan ve saç bakım ürünlerinin içinde de kullanılabilir. Çok sık tercih edilen şampuan çeşitleriyle birlikte kullanılan bu ürünler organik şampuanlarla birlikte kullanılabilir.

 

Yıpranmış Saçlara Birebir

 

Yıpranmış saçlar için son derece özel olan bu ürünler, antioksidan içerir. İpek gibi parlak olan saçlar ve yumuşacık saç dokularıyla birçok kişi saçları çevresel zararlardan korur. Böylece saç, kökten uca sağlıklı biçimde beslenir. Derinlemesine beslenen saçlar kısa sürede dış etkenler ve kimyasal etkenlerden arınır ve sağlığına ulaşır.

 

Parlak Saçlar İçin İdeal

 

Gür ve parlak saçlara sahip olma hayali kuran birçok kadın, saçının kuru olmasından şüphelenir. Kuru saçlardan kurtulmanın en büyük yolu ise saça nemi hapseden bir nemlendirici özellik sunan destektir. Bu destek parlak saçlar sağlayan hindistan cevizi yağı ile saçlarınızı nemlendireceğiniz gibi, bu ürünlerin kullanıldığı şampuanlar tercih edilebilir.

 

Önceki ve Sonraki Haberler