1. HABERLER

  2. ADS

  3. İlk seccadem ile çocuklar namaz kılmayı öğreniyor
İlk seccadem ile çocuklar namaz kılmayı öğreniyor

İlk seccadem ile çocuklar namaz kılmayı öğreniyor

İlk seccadem ile çocuklar namaz kılmayı öğreniyor

A+A-

Dini eğitim, mümkün olduğu kadar erken yaşlarda başlamalıdır. Büyüklerimizin “ağaç yaşken eğilir” sözü, bir gerçeği yansıtmaktadır. Küçük yaşlarda başlayan dini eğitim, çocuklarımızın karakterlerinin şekillenmesinde önemli bir rol oynayacak ve hem kendilerine, hem de ülkelerine faydalı bir birey haline gelmelerini sağlayacaktır. Ancak dini eğitimin çocuğu sıkmadan ve bunaltmadan verilmesi gerekir. Aksi halde kalıcı olmayacağı gibi, tam tersi bir etki de yapabilir. Eğitimin çocuğu eğlendirmesi, eğlendirirken de öğretmesi bu nedenle önem taşımaktadır. Çocuğun ilgi duyarak ve merak ederek eğitim alması, öğrenilen bilgilerin kalıcı olmasını sağlayacaktır. Namaz kılma eğitimi de, bu esaslara uygun bir şekilde verilmelidir.

Çocuklar için sesli seccade modelleri

İşte İhvan ilk seccadem ürünü, tam olarak böyle bir eğitim için tasarlanmıştır. İlk seccadem, sesli seccade modelleri arasında yer alan bir üründür. Ancak baştan sona çocukların kullanması için tasarlanmış ve üretilmiştir. Namaz eğitim cihazı olarak kullanılması amaçlandığından, buna uygun bir tasarıma ve eğlenceli bir kullanıma sahiptir. Çocuk, kimseye ihtiyaç duymadan ilk seccadem ürününü kullanarak namaz kılmayı kendi kendine kolayca öğrenebilir. Üstelik öğrendikleri kalıcı olacak ve namaz kılma alışkanlığını kolayca kazanacaktır. İhvan ilk seccadem ürünü, üzerinde renkli ve ilgi çekici resimlerin yer aldığı bir seccadedir. İç kısmında elektrik devreleri, üst kısmında ise dokunmatik düğmeler ve bir adet hoparlör vardır.

Namaz eğitim cihazı ilk seccadem

Dokunmatik düğmelerin üzerinde vakit namazlarının isimleri yazılıdır. İlk seccadem ürününü açıp yere serdikten sonra, kılınacak namaza ait düğmeye dokunmak yeterlidir. Dahili hoparlörden, ezan ve ilgili namaz duaları sesli bir şekilde okunmaya başlanacaktır. Böylece, çocuklar hem namaz kılmayı öğrenecek ve hem de namaz dualarını nasıl okuyacakları hakkında bilgi sahibi olacaklardır. İhvan ilk seccadem ürünü, üç adet pille çalışır ve elektriğe gereksinim duymaz. Diğer seccadeler gibi katlayarak taşımanız mümkündür. Diğer bir deyişle, her yere yanınızda götürmeniz ve elektrik olmayan yerlerde dahi kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Ses yüksekliği istenildiği gibi ayarlanabilir. İlk seccadem fiyatları için en avantajlı teklifler, her zaman olduğu gibi İhvan web sitesi sunmaktadır.  http://www.ihvan.com.tr/ilk-seccadem-cocuklar-icin-sesli-konusan-namaz-kildiran-seccade.html

Önceki ve Sonraki Haberler