1. HABERLER

  2. ADS

  3. iOS uygulama geliştirme Eğitimleri
iOS uygulama geliştirme Eğitimleri

iOS uygulama geliştirme Eğitimleri

iOS uygulama geliştirme Eğitimleri

A+A-

Yüzyılın ve Yarının Değerlenen Mesleği: Java ile Akıllı Telefon Uygulamaları Oluşturma Akıllı telefon, saat, tablet gibi taşınabilir cihazların gelişimi “mobil uygulamalar” adında yeni bir yazılım sahası oluşturmuştur. Alışıldık masaüstü program geliştirme süreçlerinden değişik olan aşamalar barındıran mobil yazılımlar için en büyük problem, sahasında uzman mobil devoloper açığıdır.

Veri Akademi

Java ile Mobil Programları Yaratma Bilginin artarak küreselleştiği bir zamanda yaşıyoruz. Hızla aktarılabilen ve mobil hale gelebilen veriler aynı zamanda farklı formatlarda karşımıza çıkmakta. Bir şirketin resmi web sitesi durağan diyebileceğimiz verilerini paylaşabilirken mobil yazılımları sayesinde müşterisini harekete geçirici, satın almayı özendirici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor. Akıllı cihaz teknolojilerinin yaşamımıza hızla ve etkileyici bir şekilde girmesi ve günlük yaşamın bir öğesi haline gelmesi, bu sahasının hızla gelişmesini de berabderinde getiriyor ve ilgiyi de devamlı kılıyor.

Mobil Uygulama Dünyası Çağımızın devamlı ilerleyen, değişken taşınabilir cihaz dünyasında akıllı telefonlar, tablet, akıllı saat ve birçok yeni teknoloji ile aplikasyon geliştirme konusunda becerikli programcı ihtiyacı da büyüyen sektör ile eş güdümlü olarak artmakta. Android ve IOS işletim sistemi kullanan teknolojilerin ve bunların kullanıcılarının sayısındaki yükseliş dikkate değer.

Akıllı cihaz programları teknoloji dünyasında pek çok kuralın baştan yazılmasına sebep oldu. Akıllı cihaz ve tablet kullanımı hem gündelik yaşamda hem de iş yaşamında çok yüksek oranlara çıktı. Giderek yükselen Telefon uygulamaları dünyasında %81’lik pazar payı ile Android işletim sistemi en yüksek kullanım orana sahip. Java ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri Akıllı cihaz uygulamaları geliştirme uzmanı olmak için iyi bir kurs almak gerekmekte.

Bunun için yazılım dünyasına ilgi duymak, mobil uygulamaları geliştirmek için hevesli olmak oldukça önemlidir. Veri Akademi’nin düzenlemiş olduğu; Java Kursu zamanımızın ve geleceğin mesleği olan Telefon yazılımları geliştiriciler yetiştirmektedir. iOS uygulama geliştirme Eğitimleri amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırmaktır.

Siz de IOS, Android, Windows ve diğer uygulamaları geliştirmek, çağımızın en önemli mesleklerinden birini icra etmek istiyorsanız Linki tıklayarak ile iletişime geçebilir ve özgün eğitimler ile kısa sürede hayalinizdeki mesleğe sahip olabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler