1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. İş Yerinin Duvarını Müşterilerinin Notları Süslüyor
İş Yerinin Duvarını Müşterilerinin Notları Süslüyor

İş Yerinin Duvarını Müşterilerinin Notları Süslüyor

Sinop'un Türkeli ilçesinde çiğ köfte dükkanı işleten Şerife Göksu, müşterilerinin duygu ve düşüncelerini yazdıkları notları iş yerinin duvarına asıyor

A+A-

Üç yıl önce Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteğiyle ilçede çiğ köfte dükkanı açan Şerife Göksu, iki yıldır müşterilerinin duygu ve düşüncelerini paylaştıkları notları dükkanın duvarında sergiliyor.

Göksu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk zamanlarda müşterilerinin yazdıkları notları masaların üzerine bıraktığını, daha sonra babasının önerisiyle, notları duvara asmaya başladığını söyledi.

"Söz uçar yazı kalır" düşüncesiyle bu uygulamayı yaptığını dile getiren Göksu, "Müşterilerimizin yazıp masaya bıraktıkları notlar birikince ne yapabileceğimizi düşündük. Babamın önerisi üzerine duvara asmaya başladık. Şimdi not yazan müşterilerim kağıtları duvara asıyor. Daha sonra gelen müşterilerimiz, eski notlarını bulmaya çalışıyor. Ben siparişlerini hazırlarken onlar da yazılarını bulup, bakarak anılarını tazeliyorlar." dedi.

"Notumu görmezsem bir daha uğramam"
Göksu, müşterilerinin uygulamadan son derece memnun kaldıklarını belirterek, şöyle dedi:

"Müşterilerimiz sevinç ve üzüntülerini yazdıkları notları asarak bizimle paylaşıyor. Özellikle gurbetçi müşterilerimiz uygulamadan bir hayli memnun kaldılar. Örneğin bir müşterimizin yazdığı yazı halen aklımda. 'Seneye buraya geldiğimizde bu yazı notunu duvarda görmezsem bir daha uğramam, darılırım.' diye yazmış."

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler