1. HABERLER

  2. ADS

  3. İstanbul Gigaset Servisi
İstanbul Gigaset Servisi

İstanbul Gigaset Servisi

İstanbul Gigaset Servisi

A+A-

Teknolojik iletişim ürünleri arasında gigaset ürünleri kalite ve işlevsel özellikleri açısından diğer markalara üstünlük sağlıyor. Gigaset santraller, gigaset telefonlar, dect telefonlar, gateway cihazlar en çok tercih edilen ürünlerdir. Gigaset ürünlerinin daha fazla tercih edilmesinin bir sebebi de servis hizmetlerindeki kalitedir. Teknolojik ürünler alındıktan sonra da teknik desteğe ihtiyaç duyulur. Yetkili olmayan kişilerin yapacağı bakım ve tamirler cihazlara daha fazla zarar verebilir. Gigaset marka cihazlarınızın bakım ve tamirlerini yetkili servis firmalarına teslim ederek cihazınızın kullanım verimini korumuş olacaksınız. Acar Telekom olarak gigaset servisi hizmetlerimizle tüm İstanbul kullanıcılarına ulaşıyor ve sorunları çözüyoruz.

Servis hizmetlerimiz kapsamında santral kurulumu, ip santral kurulumu, santral, cep telefonu, dect telefon, kablosuz telefon, santral cihazları satışı, call center kurulumu ve cihaz satışı ve bu ürünler için satış sonrası teknik destek hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kurulum, bakım ve onarım için öncelikle yerinde keşif hizmeti veriyoruz. Ev, site, ofis, şirket ve kurum için en uygun çözümü yerinde tespit ediyor ve gerekli işlemlere başlıyoruz.

Kurum ve şirketlerini iş hacimleri, personel sayıları, günlük gelen giden telefon akışı ve iş geliştirme hedefleri farklıdır. Bu farklılık nedeniyle teknolojik iletişim çözümleri de farklı olacaktır. Örneğin her iş yeri için farklı kapasiteli ve farklı teknik özellikleri olan santraller kurulur. Amaç şirkete yüksek verim sağlayacak ekonomik çözümler sunmaktır. İstanbul gigaset servisi olarak bu konuda bilgi birikimimiz ve deneyimlerimizle en uygun çözümleri sunuyoruz. Kurulum ve satıştan sonra destek hizmetlerimiz kesintisiz devam eder. Her türlü yazılım ve donanım desteğini hızlı ve kaliteli bir şekilde vererek müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutuyoruz.

Teknolojik ürünlerle ilgili hizmetlerde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Gigaset yetkili servisi olarak en uygun fiyatlarla servis hizmeti veriyoruz. Servis hizmetlerinde fiyat kadar hızlı ve kaliteli hizmet de çok önemlidir. Bir işletmenin santral arızası bütün işlerin aksamasına neden olur. Bu nedenle en hızlı servis hizmeti verilmelidir. Acil durumlarda iki saat gibi kısa bir sürede hizmet götürüyoruz. Normal arızalarda ise 24 saatte hizmet ulaştırıyoruz. Acar Telekom hızlı, kaliteli ve ekonomik servis hizmetlerinin adresidir.

Önceki ve Sonraki Haberler