1. HABERLER

  2. AKTÜEL

  3. İstanbul Vinç kiralama Güvenli ve Doğru Hizmet
İstanbul Vinç kiralama Güvenli ve Doğru Hizmet

İstanbul Vinç kiralama Güvenli ve Doğru Hizmet

İstanbul Vinç kiralama Güvenli ve Doğru Hizmet

A+A-

Sepetli Vinç birçok farklı alanda kullanıma uygundur. Hem güvenli hem de farklı binaların, firmaların ihtiyaçlarının giderilmesinde önemli bir makinedir. Kullanım alanlarının başında dış cephesi hasar gören binaların tadilatı, alüminyum kompozit ve cam binaların yüksek kesimlerinin temizliğinde, yüksek binaların boya, tadilat, sıva gibi işlemlerin uygulanmasında kullanılmaktadır.

www.sepetlivinckiralama.net adresinden bu ihtiyaçlarınız için
kiralık sepetli vinç seçebilir veya başka ihtiyaçlarınız için de makinelerden birini tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem iş güvenliği elden bırakılmadan hem de bedensel gücün doğru, verimli ve yerinde kullanılmasıyla işleriniz kolaylıkla tamamlanacaktır. Zaman verimliliği sağlanırken yaratılan katma değerle, maddi ve süre kazanımları elde edilecektir.

Sepetli Vinç Çeşitleri

İhtiyaç hasıl olunan sepetli vinç kiralama sayesinde inşaat alanlarında ve diğer tüm bina bakım, temizlik ve onarım işlerinizde kullanım sağlanabilir. Bu vinçlerin ihtiyaçlara göre farklı konumlandırılabileceğini unutmamak gerekir. Çalışılması düşünülen yerin konumuna, yüksekliğine ve işin riskine göre en uygun sepetli vinç seçilmelidir. Yükseklik olarak 25 metreden 84 metreye kadar uzanabilen farklı modellerde vinçler vardır.

Ayrıca binanın konumu gereği sepetli vinçlerin taşındığı kamyon türleri, tonajları gereği uygun olarak seçilmelidir. Böylece ihtiyaç duyulan işlerde kamyon ve vinçlerin, işlemin gerçekleşeceği mekanda etkin şekilde çalışması sağlanacaktır. 25 - 30 metre arası vinçler genellikle hafif kamyonlarca taşınmakta olup 30 - 53 metre arası vinçleri orta, 53 metre üzeri vinçleri ise daha büyük kamyonların taşıdığını hatırlatmak gerekir. Yapılacak olan işin ağırlığı, riskine göre en uygun seçimi firma tarafından yapılması uygun olacaktır.

Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Sepetli vinçlerin kullanım alan ve işleri oldukça geniştir. Şehir içerisindeki yüksek bina ve inşaat işlerinde, elektrik direkleri gibi yerel ve kamusal birçok işlerde kullanılabilmektedir. Üzerinde çalışanlar için oldukça emniyetli olan sepetli vinçler ayrıca, reklam tabela ve panolarında, direk ve daha yüksek yapılarda ihtiyaç duyulan makinelerdendir. Ayrıca yüksek inşaat işlerinde, temizlik ve bakım zorunluluğu olan binalarda işlevsel ve zamansal anlamda bu vinçlerin kullanımı etkin olacaktır.

Sepetli vinçlerin mobil olarak hizmet verenleri olduğu gibi eklemli veya eklemsiz platformların da bulunduğu, işin türü ve ağırlığına göre çözüm üreten modelleri olduğunu söylemek gerekir. Kendinden yürüyen platformların olması sayesinde iç mekanlardaki bakım, temizlik işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Örümcek adı verilen bu platformlarda güvenli ve iş gücünün etkin kullanımı için uygundur.

Önceki ve Sonraki Haberler