1. HABERLER

  2. ADS

  3. İstanbul'da Boncuk Kaynak için Doğru Adres atriumpariskuafor.com
İstanbulda Boncuk Kaynak için Doğru Adres atriumpariskuafor.com

İstanbul'da Boncuk Kaynak için Doğru Adres atriumpariskuafor.com

İstanbul'da Boncuk Kaynak için Doğru Adres atriumpariskuafor.com

A+A-

Saç kaynak teknikleri için fazlasıyla alternatif bulabileceğiniz İstanbul'da boncuk kaynak için doğru adres atriumpariskuafor.com olarak öne çıkıyor. Saç uzatma yöntemlerinde en iyi ve zararsız tekniklerden biri olarak bilinen boncuk veya halka kaynak, işletmenin uzun yıllardır başarıyla gerçekleştirdiği ve %100 garanti verdiği uygulamalar arasında bulunuyor.

Boncuk Saç Kaynağı ve Profesyonel Uygulama Nasıl Olmalıdır?

Tecrübeli ellerde, titiz bir şekilde yapılması gereken boncuk saç kaynağı, en pratik saç kaynak yöntemlerinden biri. Adını aldığı çok minik metalik alaşımlı boncuk malzemeler ve özel presleme aletleri ile yapılan boncuk (halka) kaynak oldukça basit bir işlem gibi algılanabiliyor. Fakat uygulamanın başarılı ve sorunsuz kullanılabilir olması için dikkat edilmesi gereken önemli detaylar bulunuyor.

Kalın telli, gür saçları daha uzun göstermek için ideal bir yöntem olan boncuk kaynak tekniğinde, öncelikle kullanılan boncuk halka malzemenin kaba olmaması, saçta belli olmayacak kadar ince olması gerekiyor. Kullanılacak kaynak saçın, ana saç ile bire bir aynı kalitede, doğal insan saçı (işlem görmemiş ham saç) olması işlemin en önemli kriterlerinden.

Malzeme kalitesi kadar önemli olan bir diğer unsur da boncuk saç kaynağının aynı kalitede işçilikle yapılabilmesi. Acemice yapılan işlerin sonucunda saç ya istenilen görüntüden çok uzak, ya da zarar görmüş olabiliyor. Zarar görmüş bir saçın telafisi de hiç kolay değil!  

İstanbul'da Boncuk Kaynak için En İyi Alternatif: Atrium Paris!

Hem seçimlerini titizlikle yaptığı malzeme kalitesi, hem de işlemi yapan personel tecrübesi ile istanbul'da boncuk kaynak için doğru adres atriumpariskuafor.com markalaşmış, öncü bir kuruluş olarak karşımıza çıkıyor. 20 yıla yakın süredir sektörde ilklerin temsilcisi olan Atrium Paris Kuaför, boncuk kaynak da dahil tüm saç kaynakları ve saç estetiği uygulamalarına hakim.

Saçınızın cinsine, boyutuna ve özelliklerine göre kişisel çözümler sunan Atrium Paris Kuaför, 3 aya kadar kullanılabilen boncuk kaynak uygulamaları için, bu 3 aylık dönem boyunca ücretsiz bakım hizmeti de veriyor. Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş bu özel işletmeyi saç konusunda titiz olan tüm bayanlara tavsiye ediyoruz. İstanbul'da boncuk kaynak için en iyi alternatif: Atrium Paris!

Önceki ve Sonraki Haberler