1. HABERLER

  2. ADS

  3. İsyanMetin2 Pvp Emek Serverler Kolaydan Zora Seçim Şansı – Pvpserverler.net
İsyanMetin2 Pvp Emek Serverler Kolaydan Zora Seçim Şansı – Pvpserverler.net

İsyanMetin2 Pvp Emek Serverler Kolaydan Zora Seçim Şansı – Pvpserverler.net

İsyanMetin2 Pvp Emek Serverler Kolaydan Zora Seçim Şansı – Pvpserverler.net

A+A-

İsyanMetin2, Pvp Serverler kervanına yeni katılan sunucular arasında yer almaktadır. Sunucuda emek esasına göre drop rate ayarlamaları yapılmış olup zorluk seviyesi oldukça yüksektir. Pek çok Metin2 sunucusunu bünyesinde barındırmakta olan http://www.pvpserverler.net adresinden gerekli bütün bilgi akışı sağlanabilmektedir. Tamamen kullanıcıların görsel zevk alabilmesi için tasarlanan sunucu emek dosyalar ile desteklenmektedir. Sunucuda hem uzun soluklu hem de eğlenceli bir deneyim sağlanması hedeflenmektedir. Pek çok görsel iyileştirmenin titizlikle gerçekleştirildiği sunucuda 5 level olunduğu takdirde otomatik olarak beceri alımı sağlanmaktadır.

Tamamen Türkçe olarak geliştirilen oyunda pet sistemi bulunmaktadır. Pet sürelerini uzatmak isteyen oyuncular 5 günlük uzatma için 10 ruh taşı, 10 günlük uzatma için 15 ruh taşı ve 15 günlük uzatma için 20 ruh taşını gözden çıkarmak durumundadır. Petler oyun içerisinde hem görsel zevk hem de işlevsellik açısından büyük öneme sahiptir. Betaları aktif olan sunucunun bütün ücretleri 5 aylık olarak ödenmiş olup uzun soluklu ve kısa maceralara yer vermeyen bir sunucu olması hedeflenmektedir.

Pek çok Metin2 Pvp serverların da olduğu gibi ilk bir ay içinde kapanma gibi bir durumun söz konusu olmadığı ifade edilmektedir. Metin2 Pvp Serverler içerisinde en uzun soluklu olması hedeflenen sunucuda bütün taşlar ve inciler NPC satıcılarda ekli durumdadır. Ayriyeten sınırsız pelerin ve metin taşı detektörü de ekli durumdadır. Bahsedilen diğer taşlara ek olarak büyülü metal parçası da NPC satıcılarında ekli durumdadır. Yetenekler 17. Seviyeye eriştiği takdirde Master seviyesine yükselmektedir.

Sunucuda Ox Yarışması, Lonca Turnuvası, WS Turnuvası ve Bayrak savaşları gibi pek çok etkinlik düzenlenmektedir. Görsel açıdan kalitesine vurgu yaptığımız sunucuda Level UP esnasında görsel efektler devreye girmekte ve oyunculara eğlenceli anlar yaşatmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler