1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. İtfaiye Aracını Gelin Arabası Yaptı
İtfaiye Aracını Gelin Arabası Yaptı

İtfaiye Aracını Gelin Arabası Yaptı

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde itfaiye eri olarak görev yapan bir kişi düğünde gelin arabası olarak itfaiye aracını tercih etti

A+A-

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde itfaiye eri olarak görev yapan bir kişi düğünde gelin arabası olarak itfaiye aracını tercih etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu İtfaiye Amirliğinde görevli Murat Yılmaz (28), itfaiye aracını gelin arabası yaptı. İtfaiye aracını süsleyen Murat Yılmaz ve Cennet Kılıç (23) çifti, kendisine eşlik eden diğer araçlarla konvoy halinde ilçenin cadde ve sokaklarından geçti. Bu araçla düğün salonuna gelen çifti, mesai arkadaşları yalnız bırakmadı. Gelin arabası düğün salonundaki davetlilerin de ilgisini çekti.

Düğünlerinde güzel bir anı olarak iz bırakmak istediklerini belirten Murat Yılmaz, ”Mesleğim gereği neredeyse tüm mesaim itfaiye aracında geçiyor ve bu benim bir parçam oldu. Ömrümün sonuna kadar beraber olacağım bir kişi unutulmaz bir an yaşamak için aklıma böyle bir uygulama geldi. Mesleğimi düğünüme yansıtarak güzel anıya imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler