1. HABERLER

  2. ADS

  3. İzmir Adnan Menderes Havalimanında Rent A Car Hizmeti
İzmir Adnan Menderes Havalimanında Rent A Car Hizmeti

İzmir Adnan Menderes Havalimanında Rent A Car Hizmeti

İzmir Adnan Menderes Havalimanında Rent A Car Hizmeti

A+A-

Türkiye’de son birkaç yıl içerisinde daha profesyonel ve daha kurumsal bir çizgi yakalayan araç kiralama sektörü, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşıyor. Günümüz Türkiye’sinde başta turizm olmak üzere kurumsal alanlar gibi pek çok farklı alanda araç kiralama hizmetlerinin sunduğu önemli fırsatlardan yararlanılıyor. Ulaşımda yüksek konfor ve bireysel yönetimin yanı sıra ekonomik alternatiflerden yararlanma şansı sunan araç kiralama hizmetleri bir bölgedeki turizmin gelişmesinde de önemli katkı sağlıyor.

Türkiye’de yaygılaşan rent a car şirketleri ile artık ulaşımda yeni bir dönem başladı. Türkiye’nin batısındaki Ege bölgesinin en gelişmiş ve en büyük kenti olan, aynı zamanda da ülke genelindeki en büyük 3.kent konumunda bulunan İzmir hem limanları hem de sahilleri ile ülke ekonomisinin önemli kaynaklarından birisidir.

Geniş yüzölçümü içerisinde yer alan deniz sınırı Ege denizinin muhteşem doğa ve iklimini taşıyor ki bu durumda dünyanın her yerinde tatil merkezlerine akın edilmesine yol açıyor. Turizmin son derece hareketli olduğu Urla ve Çeşme gibi dünyaca ünlü tatil merkezlerine sahip olan İzmir’de rent a car sektörüne de oldukça yoğun bir ilgi bulunuyor. Özellikle başta tatilcilerin İzmir genelindeki ulaşımlarını daha konforlu ve daha rahat biçimde karşılayabilmeleri açısından tercih ettiği bir hizmettir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı rent a car hizmetleri sayesinde İzmir’e yapılan uçuşlar sonrasında uçaktan iner inmez kiralık araç hizmetlerinden yararlanılabiliyor.

Türkiye’nin en aktif ve en büyük havalimanlarından birisi olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na yapılan seyahatlerde uçaktan iner inmez araç ihtiyacını en hızlı ve en pratik şekilde karşılayabilmeye yardımcı olan araç kiralama sektörünün lider markası Avro Rent A Car ofisi bulunuyor. Havalimanından kent merkezine kadar olan mesafede kiralık araç aramakla uğraşmak zorunda kalmadan, uçaktan iner inmez Avro Rent A Car İzmir havalimanı ofisine başvuruda bulunarak, geniş araç filosunda yer alan her sınıftan aracı ekonomik fiyatlara kiralama imkanı bulunuyor. Ayrıca önceden rezervasyon seçeneklerini de kullanarak, havalimanında uçaktan iner inmez prosedürler ile uğraşmak durumunda kalmadan kiralık aracı teslim alabilme fırsatından da yararlanılabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler