1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. İzmir Botoks Tavsiyesi
İzmir Botoks Tavsiyesi

İzmir Botoks Tavsiyesi

İzmir Botoks Tavsiyesi

A+A-

Her kadın daima bakımlı ve güzel görünmek ister. Fakat zaman ve yaşın ilerlemesiyle birlikte cildimizde oluşan bazı sorunları makyaj ve kremlerle kapatmak da mümkün olmayabilir. Gerek cilt kusurlarınızı, gerekse de cildinizde meydana gelen kırışıklık ve sarkmaları bazı yöntemlerle giderebilir ve daha genç görünebilirsiniz.

                İzmir Botoks

Yukarıda da belirttiğimiz üzere gençleşmek ve daha enerjik görünmek için bazı yöntemlere ihtiyaç duyarız. Bu yöntemlerden en çok tercih edileni ise botoks işlemidir. Bıçak altına yatmadan kolaylıkla cildinizdeki kırışıklıklardan kurtulabilir ve böylece yer çekimine karşı koyabilirsiniz. Sizin de botoks konusunda tereddütleriniz varsa izmir botoks uygulamasıyla notox estetikten yardım alabilirsiniz. Notox estetiğin diğerlerinden farkı da botoks işlemlerinin dermatolog doktorlar eşliğinde yapılmasıdır. Eğer cildinize ciddi zararlar vermeden gençleşmek ve güzelleşmek istiyorsanız bu işi uzmanlarına bırakın. Sağlığınızı tehdit edebilecek merdiven altı işletmelerden ve uzman olmayan kişilerin bu işlemi yapmasını engelleyiniz.

                İzmir Lazer Epilasyon

Kadınların en çok yakındığı konulardan biri de şüphesiz istenmeyen tüylerdir. Denildiği kadar istenmeyen olan bu tüylerden kurtulmanın türlü metotları vardır fakat ağda, jilet veya diğer ürünler kullanıldıktan bir süre sonra istemediğiniz tüyler yeniden belirir. Ani toplantılarınızda, davetlerde o sevdiğiniz mini eteğinizi veya elbisenizi giyemezsiniz. Bu nedenle de bu tüyleri tamamen ortadan kaldıracak yöntem olan izmir lazer epilasyon hizmetleri son derece etkili bir yöntemdir. Lazer ile kıl köklerinin yakılarak ortadan kaldırılması ile istenmeyen tüm vücut tüylerinizden Oldukça kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu yöntemin de öncesinde ve sonrasında yapılması ve yapılmaması gereken durumlar vardır. Lazer epilasyondan önce kişiler 21 günlük süre boyunca kesinlikle ağda, cımbız ve ip gibi materyaller ile tüy alınmamalı, solaryum gibi renk değiştirme işlemleri yaptırılmamalı, tüylerde renk değiştirici boyalar kullanılmamalıdır. Lazer epilasyondan sonra ise; uygulama sonrası güneş altında durulmamalı, solaryuma girilmemeli, cilde peeling ve kese yapılmamalıdır. Etkin ve kusursuz sonuç almak için bu uyarıları dikkate alıp lazer epilasyonunuzu ondan sonra gerçekleştirmelisiniz.

                İzmir Saç Simulasyonu

Gerek kadınlarda, gerekse de erkeklerde ortaya çıkan ve yaşın ilerlemesiyle de daha belirgin gözlenebilen bir durum olan saç dökülmeleri kişileri oldukça rahatsız eder. İleri yaşlarda ciddi saç dökülmesi veya erkeklerde kellik yaşanması gibi durumlarda kişiler de buna çare yolları ararlar. Genç yaşlı birçok kişide var olan bu sorununun çözümü için en etkin yol ise izmir saç simulasyonu yöntemleridir. Bu işlem ile kişinin yüz şekli baz alınarak kişiye özel saç haritaları geliştirilerek hiç saçı olmayanlarda dahi bu işle sonrasında saç çıkması ve sıklaşması da sağlanmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler