1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. İzmir İmplant Hekimi
İzmir İmplant Hekimi

İzmir İmplant Hekimi

İzmir İmplant Hekimi

A+A-

Diş hastalıkları ve sağlığı konusu oldukça önemlidir. Gerek yemek yeme, gerek konuşma ve gerekse de diş estetiği için ön planda tutulması gereken ve göz ardı edilmemesi gerekir. Çoğu zaman diş sağlığını ertelesek de ilerleyen zamanlarda çok ciddi sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bu nedenle diş ve dişetlerinde meydana gelen çeşitli hastalıklara uygulanacak da bazı yöntemler bulunmakta ve diş hekimleri tarafından en uygun tedavi uygulanmaktadır.

                İzmir İmplant

Çürümeye, kırılmaya veya çeşitli nedenlere bağlı olarak dişlerimizde deformeler oluşur. Bu deformelerin de uygun yöntemlerle en iyi şekilde tedavi edilmesi yaşam boyunca oldukça önemli sonuçlar oluşturur. Birçok kişide diş eksikliği ve diş boşlukları mutlaka vardır. Böyle bir durumda uzmana başvuran kişiler direkt protez yöntemini düşünmekte ve o doğrultuda arar vermektedirler. Oysaki son dönemlerde daha çok yaygınlaşan ve ömürlük kullanım sağlaması açısından izmir implant hizmetlerini uzmanlar daha çok önermektedir. Çene kemiğine sabitlenen titanyum ya da zirkonyum yapay diş kökleri sayesinde hem doğal diş görünümü olmakta hem de yeme, içme ve konuşma gibi günlük gereksinimlerinizde sorun yaşamamaktasınız. Siz de izmir de 7/24 açık diş doktorlarına sahip dental ağız ve diş sağlığı polikliniği ile implantlarınızın yanı anestezi ile uyutularak 20’lik diş çekimleriniz de oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca belirttiğimiz üzere implantlarınızı da en uygun fiyatlara yapmaktadır.

                İzmir Çocuk Diş Hekimi

Bizlerin olduğu kadar çocuk diş sağlığı da oldukça önemlidir. Çocuk diş hekimliği(pedodonti) 0 ile 13 yaş arasındaki çocukların süt dişlerinin korunmasını, çürük, travma ve kalıtımsal etkenlerin dişlerde oluşturduğu sorunları ortadan kaldırmak için bir diş hekimliği dalıdır. Bu dalda faaliyet gösteren diş hekimlerine ise pedodontisi denilmektedir. Pedodontisiler çocukların diş hekimi korkusunu yenmeleri için birtakım olanak sağlamakla beraber, çocukların diş tedavisini adeta oyun oynar gibi yaparak çocuklarda olumlu bir etki bırakmayı amaçlarlar. Ebeveynler için oldukça önemli olan diş doktoru korkusu da bu sayede ortadan kalkarak hem kalıcı tedaviler oluşur hem de çocukların yaşamı boyunca diş hekimlerine rahatça gidebilecekleri bir güven ortamı yaratılır. Çocuklarınızın diş sağlığı için izmir çocuk diş hekimi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

                İzmir Gülüş Tasarımı

Diş yapısındaki bozuklukların giderilmesi ve ortaya gülüş estetiğinin çıkarılması adına faaliyet gösteren hekimler sağlık ve estetiği bir arada buluşturarak sizlerin hem sağlıklı dişlere hem de sağlıklı ve estetik gülüşlere sahip olmanızı amaçlamaktadır. Sizler de gülüş estetiğinizi oluşturmak istiyorsanız izmir gülüş tasarımı kliniklerinden bilgi alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler