1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. İzmir Ucuz İmplant
İzmir Ucuz İmplant

İzmir Ucuz İmplant

İzmir Ucuz İmplant

A+A-

Sağlık oldukça önemli bir kavramdır. Diğer tüm hastalıklarda olduğu gibi diş hastalıkları da oldukça hassas ve önemlidir. Fakat toplumumuzun geneli itibariyle diş hastalıklarına karşı gereken hassasiyet gösterilmemekte ve diş hekimlerine müracaat ertelenerek diş hastalıklarının ilerlemesine yol açılmaktadır. Ancak dişlerde meydana gelen ağrı ve sızılardan sonra doktorlara gidilmektedir. Dişleriniz ne kadar sağlıklı olursa olsun en az 6 ayda bir rutin kontrollerinizi yaptırmalısınız.

                İzmir İmplant

Çoğu kişi dişleriyle ilgili zaman zaman sorun yaşamakta ve diş kontrollerini sürekli ertelemektedir. Sürekli ertelenen diş kontrolleri zamanla daha çok soruna yol açarak dişlerinizi kaybetmeye yol açabilmektedir. Öncelikle gerekli tedbirler alınmalı eğer bazı nedenlerden dolayı da diş kaybınız mevcut ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız izmir implant sizin için oldukça iyi bir yöntem olacaktır. Öncelikle implant hakkında bilgi verelim. İmplant, boşluk olan dişlerinizin yerine yerleştirilen ve çene kemiğine sabitlenen yapay diş kökleri olarak adlandırılmaktadır. Bu yapay diş kökleri doğal görünümde olup kullanım açısından da ömürlüktür. Bu nedenle implant tüm Avrupa ülkelerinde de bir hayli tercih edilen yöntemlerdendir. Protezlerde yaşadığınız çiğneme, konuşma farklılıkları gibi sorunları yaşamayacağınız gibi görünümde de bir sorun yaşamayacaksınız.

                İzmir Gülüş Estetiği

Son zamanlarda oldukça önemsenen konulardan biri de diş estetiğidir. Dişleriniz sağlıklı da olsa dişlerinizde veya dişetlerinizdeki bozuklukları gidererek estetik bir gülüşe sahip olmayı herkes ister. Özellikle de aynanın karşısına geçtiğinizde ya da fotoğraf çektirirken sürekli ağzınızı kapatıyorsanız gülüşünüze güvenememekten kaynaklamaktadır. Tabii birçok konuda olduğu gibi bu durumun da çözümü mevcuttur. Siz de eğer dişlerinizin estetik ve hoş görünmediğinizi düşünüyorsanız izmir gülüş estetiği kliniklerinden bilgi alabilir ve imkânlardan yararlanabilirsiniz. Kişilerin yüz, çene ve ağız yapısına göre uyarlanan doğal ve sağlıklı bir yöntemdir. Bu sayede hem sağlıklı dişlere hem de sağlıklı gülüşlere sahip olabilirsiniz.

                İzmir Ortodonti

Ortodonti; dişlerin çene kemikleri ile çene kemiklerinin birbiri ile ve çenen kemiklerinin kafa kemikleri ile birlikte ilişkisini inceleyen bilim dalıdır. Birbiri ile ilişkili olan bu yapıların sisteminde meydana gelen bozuklukları tedavi etmek ve doğal haline getirme amaçlanmaktadır. Eğri ya da çapraşık olan dişlerdeki sorunlar da izmir ortodonti uzmanı tarafından tedavi edilmekte olup bu sorunlar ortadan kaldırılarak hasta sağlıklı bir diş estetiğine sahip olur.

Önceki ve Sonraki Haberler