1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Judo Federasyonu Başkanı Huysuz'dan Acehan'a Ziyaret
Judo Federasyonu Başkanı Huysuz'dan Acehan'a Ziyaret

Judo Federasyonu Başkanı Huysuz'dan Acehan'a Ziyaret

ANKARA (AA) - Judo Federasyon Başkanı Sezer Huysuz, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan'ı ziyaret etti.Ziyarette judo sporuna verdiği destekten dolayı Başkan...

A+A-

ANKARA (AA) - Judo Federasyon Başkanı Sezer Huysuz, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan'ı ziyaret etti.

Ziyarette judo sporuna verdiği destekten dolayı Başkan Acehan'a teşekkür eden Huysuz, belediyenin çalışmalarıyla ilçede judoya ilginin arttığını belirtti.

Huysuz, federasyon olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydederek, "Kısa zamanda yüzlerce öğrenci judoya ilgi göstermeye başladı. Bunda Belediye Başkanımız Tuncay Acehan'ın ve antrenör Ahmet Koçyiğit'in çok büyük katkıları var." ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Acehan ise, gençlerin son zamanlarda büyük bir buhranın içerisinde olduğunu ifade ederek, "Öğrencilerimiz hem bilgisayar ve sosyal medya gibi sanal ortamlara, hem de madde bağımlılığı gibi bir illetin içerisine itilmektedir. Çocuklarımızı bu kötü alışkanlıklardan korumanın en güzel yolu spor, sanat ve kültürel etkinliklere yöneltmektir. Ödevden çok daha önemli olan bence onları bu tür etkinliklere sevk etmektir." diye konuştu.

Acehan ilçeye kapalı yüzme havuzları kazandırmak için çalışma başlattıklarını belirterek, spora ve sporcuya destek vermeyi sürdüreceklerini kaydetti.

Huysuz, ziyaret sonunda Acehan'a desteklerden dolayı plaket verdi.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler