1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Kaman'da Kurban Bayramı Hazırlıkları Tamamlandı
Kamanda Kurban Bayramı Hazırlıkları Tamamlandı

Kaman'da Kurban Bayramı Hazırlıkları Tamamlandı

KIRŞEHİR (AA) - Kaman'da Belediye Başkanı Erhan Talu, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi hazırlıkları tamamladıklarını bildirdi.Başkan Talu, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe halkının...

A+A-

KIRŞEHİR (AA) - Kaman'da Belediye Başkanı Erhan Talu, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi hazırlıkları tamamladıklarını bildirdi.

Başkan Talu, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe halkının sorunsuz ve huzurlu bir bayram geçirmesini sağlamak için bir dizi çalışma yaptıklarını belirtti.

Kurban Bayramı tatili 9 gün süreceği için ilçeye çevre illerden çok sayıda vatandaşın geleceğini hatırlatan Talu, şunları kaydetti:

"Tatil süresinin uzun olması nedeniyle çok sayıda vatandaşımız ilçemize gelecektir. Kurban kesim hizmetlerinin sağlıklı ve hijyenik koşullarda yapılması için kesim alanı olarak belirlenen eski mezbaha binasında gerekli önlemleri aldık. Vatandaşlar belli bir sıraya göre bu hizmetten yararlanabilecek. Kurban Bayramı nedeniyle atıklar yoğunlaşacaktır. Vatandaşlarımızın da bizlere yardımcı olmalarını, kurban atıklarını gelişi güzel ortada bırakılmaması çevre ve insan sağlığı açısından önem arz ediyor. Rutin hizmetlerimiz ise devam edecektir."

Önceki ve Sonraki Haberler