1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Karaman Belediyesi Kavşak Düzenleme Çalışmaları
Karaman Belediyesi Kavşak Düzenleme Çalışmaları

Karaman Belediyesi Kavşak Düzenleme Çalışmaları

Karaman Belediyesi, Karaman-Konya Yolu girişi ve Karaman-Ereğli Yolu girişi üzerinde bulunan köprülü kavşaklar üzerindeki başlatmış olduğu düzenleme çalışmalarını sürdürüyor....

A+A-

KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesi, Karaman-Konya Yolu girişi ve Karaman-Ereğli Yolu girişi üzerinde bulunan köprülü kavşaklar üzerindeki başlatmış olduğu düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü ve Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar ile birlikte çalışmaların devam ettiği otogar kavşağında incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

Çalışkan, yaptığı açıklamada, kavşak çalışmaları tamamlandığında şehir girişlerinin daha kullanışlı ve güzel olacağını söyledi.

Karaman'ın her şeyin en güzeline layık olduğunu ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Şehrin en önemli girişlerinden olan Karaman-Konya Yolu girişi ve Karaman-Ereğli Yolu girişi üzerinde bulunan kavşaklarımızda gerçekleştireceğimiz düzenleme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında kavşaklar üzerine Türk Dili'nin Başkenti Karaman'ımızı en güzel biçimde ifade edecek ve diğer Türk devletlerini temsil edecek ay-yıldızlı figürler bulunuyor. Çalışmalarımızı bu ay sonuna kadar tamamlamayı planlıyoruz."

 

Önceki ve Sonraki Haberler