1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Karaman'da Karla Mücadele Çalışmaları
Karaman'da Karla Mücadele Çalışmaları

Karaman'da Karla Mücadele Çalışmaları

KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesi tarafından kentin değişik bölgelerinde karla mücadele çalışmalarının devam ettiği bildirildi.Çalışmaları yerinde...

A+A-

KARAMAN (AA) - Karaman Belediyesi tarafından kentin değişik bölgelerinde karla mücadele çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, kış için gereken tüm önlemlerin alındığını söyledi.

Karaman Belediyesi olarak teyakkuz halinde olduklarını ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için hemen iş makinelerimiz ve tuzlama araçlarımızla öncelikli olarak hem ana arterleri açtık hem de gerekli tuzlama çalışmalarını yaptık. Yoldaki çalışmalarımıza paralel olarak da temizlik hizmetleri birimindeki ekiplerimiz kaldırımlardaki karları temizliyorlar. Toplam 5 greyder, 4 kar küreme aparatlı kamyon, 6 solüsyon atma aracı, 3 solüsyon tankeri, 1 adet hem cüruf atmalı hem küremeli araç, 2 adet kar küreme aparatlı kazıcı ve yükleyici ile iş başındayız. Ekiplerimiz 24 saat görevlerinin başında olacak. Bu arada sürücülerin ve vatandaşlarımızın da gerekli tedbirleri almasını ve daha dikkatli olmasını rica ediyoruz."

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler