1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Karaman'da Spor Özel Yetenek Kursu Açıldı
Karaman'da Spor Özel Yetenek Kursu Açıldı

Karaman'da Spor Özel Yetenek Kursu Açıldı

KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Polis Özel Harekat (PÖH) sınavlarına hazırlanan gençlere yönelik spor özel yetenek...

A+A-

KARAMAN (AA) - Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Polis Özel Harekat (PÖH) sınavlarına hazırlanan gençlere yönelik spor özel yetenek kursu açtı.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, yaptığı yazılı açıklamada, ilde özel harekatçı polis olmak isteyen gençlere Müdürlük bünyesinde kuracakları parkurda hizmet vereceklerini belirtti.

İlde gençlerin Polis Özel Harekat sınavlarına yönelik İl Müdürlüğüne yoğun bir talebi olduğunu ifade eden Kısacık, şunları kaydetti:

"Bizler de bu yönde gelen talepleri karşılayarak, gençlerimizin bu sınavlarda başarılı olmalarını sağlamak amacıyla böyle bir karar aldık. İnşallah gençlerimiz gönüllerindeki mesleği kazanırlar. Polis Özel Harekat (PÖH) sınavlarına hazırlanmak isteyen gençlerin, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne gelerek spor servisi birimine kayıt yaptırmaları gerekiyor. Yeterli başvuru sağlandığı takdirde kurs açılacak olup, çalışma programı hakkında adaylara geri dönüş yapılacaktır."


 

Önceki ve Sonraki Haberler