1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Karapınar'daki Cinayet Ve İntihar
Karapınar'daki Cinayet Ve İntihar

Karapınar'daki Cinayet Ve İntihar

Baba ve oğulun cenazeleri toprağa verildi

A+A-

Konya'nın Karapınar ilçesinde oğlunu uyurken öldürdükten sonra intihar eden baba ve oğlunun cenazeleri yan yana toprağa verildi.

Reşadiye Mahallesindeki evlerinde gece yatağında uyuyan oğlu Abdullah İşleker'i (23) başından vurarak öldüren, ardından da aynı silahla yaşamına son veren baba Rahmi İşleker'in (59) cenazesi, morgdan alındıktan sonra son kez evlerine getirildi.

Yapılan duanın ardınan baba ve oğulun cenazesi, omuzlara alınarak Reşadiye Mezarlığı'na getirildi.

Burada helallik alınmasının ardından kılınan cenaze namazından sonra Abdullah İşleker ve baba Rahmi İşleker'in cenazesi gözyaşları arasında toprağa verildi.

Yakınları, baba ile oğlu arasında hiçbir tartışmanın olmadığını, birbirlerine bağlı olduklarını ve olayı duyduklarında adeta şok yaşadıklarını belirtti.

Öte yandan İşleker ailesinin evinini önündeki traktöre, Abdullah İşleker'in yazdığı, "Anamın duası babamın gölgesi yeter" yazısı dikkat çekti.

Konya'nın Karapınar ilçesinde yaşayan Rahim İşleker, dün Reşadiye Mahallesi'ndeki evlerinde yatağında uyuyan oğlu Abdullah'ı tabancayla öldürmüş, ardından aynı silahla intihar etmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler