1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kaybolan Genç İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor
Kaybolan Genç İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

Kaybolan Genç İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

ESKİŞEHİR (AA) - Han ilçesinde dün sabah saatlerinde "okula gidiyorum" diyerek, ayrıldığı evine dönmeyen zihinsel engelli Nebi Kaçan (21) için başlatılan arama çalışmaları devam ediyor.Kaçan'ın...

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - Han ilçesinde dün sabah saatlerinde "okula gidiyorum" diyerek, ayrıldığı evine dönmeyen zihinsel engelli Nebi Kaçan (21) için başlatılan arama çalışmaları devam ediyor.

Kaçan'ın dayısı Erhan Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Büyük Kayı Mahallesi'nde ikamet eden yeğeninin dün sabah saat 06.30'da evden okula gitmek için çıktığını ve bir daha kendisinden haber alınamadığını söyledi.

Jandarma ekipleri, AFAD, UMKE ve DAK ekipleriyle birlikte ilçe genelinde arama çalışmasının devam ettiğini belirten Demir, "Nebi, en son Han ilçesindeki bir tepede görüldü. İlçe genelinde her yerde arama çalışmaları devam ediyor ancak henüz bir bulguya rastlayamadık. Nebi'nin giydiği kıyafetler arama çalışmalarında kullanılan koku takip köpeğine de koklatıldı. En son Yazılıkaya yoluna kadar çalışmalar devam etti. Halen bir iz bulmak için çalışıyoruz." diye konuştu.

Kaybolan gencin 1.75 metre boylarında ve zayıf yapıda olduğunu aktaran Demir, Nebi'yi görenlerin güvenlik güçlerine haber vermelerini istedi.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler