1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kaymakam Uzun, Şehit Babasını Ziyaret Etti
Kaymakam Uzun, Şehit Babasını Ziyaret Etti

Kaymakam Uzun, Şehit Babasını Ziyaret Etti

KIRIKKALE (AA) - Karakaçili Kaymakamı Emrah Uzun, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan özel harekat polisi Alparslan...

A+A-

KIRIKKALE (AA) - Karakaçili Kaymakamı Emrah Uzun, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan özel harekat polisi Alparslan Yazıcı'nın babası Hasan Yazıcı'yı ziyaret etti.

Yazıcı'nın Zafer Mahallesi'ndeki evini ziyaret eden Kaymakam Uzun, burada yaptığı konuşmada, vatanın birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan bu hainlerin oyunlarını kahraman vatandaşların bozduğunu söyledi.

Tanka, topa, tüfeğe, helikoptere ve savaş uçaklarına karşın tek silahı inançları olan bu milletin evlatlarının şehit ve gazi olarak bu darbe girişimini önlediğini vurgulayan Uzun, "Şehit olan kardeşlerimiz için üzülüyoruz. Sonsuz olan ahiret hayatını düşündüğümüzde inancımız açısından seviniyoruz. Şehit ailesi olmak onur vesikasıdır. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun." diye konuştu.

Baba Yazıcı ise "Şükürler olsun ki oğlum vatanı ve milleti için şehit oldu. 3 evladım daha var, vatan için feda olsun." dedi.

Ziyarette, Karakeçili Müftüsü Kemal Cengiz Kur'an-ı Kerim okuyarak, dua etti.

Önceki ve Sonraki Haberler