1. HABERLER

  2. ADS

  3. Kel Olmak Kader Değildir
Kel Olmak Kader Değildir

Kel Olmak Kader Değildir

Kel Olmak Kader Değildir

A+A-

 

 

             Saçlar bayan içinde erkek içinde çok önemlidir. Gür ve bakımlı saçlar insanın güzel görünmesini sağlar. Güzel saçlar daha genç görünmeyi sağlarken, dökülmüş saç ya da kellik daha yaşlı görünmemize neden olur. Saç ekimi ilk defa 1940 yılında başlamıştır. 1998 senesine gelince Folliküler Ünite Tekniği ile daha doğal görünümlü saçlar ekilmiştir. 2003 yılında ise FUE metosu standart teknik olarak kabul edilmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile dökülen saçlarınıza kavuşmanız artık daha kolay.

 

             Bazı insanların saçları genç yaşta dökülmeye başlar. Genetik faktörlerin ağır basması ve stresli yaşam tarzı ile daha 30 yaşına gelmeden hoş olmayan bir görüntü oluşur. Bu durumda en kısa zamanda bir Saç ekim merkezi araştırılıp bu sıkıntıdan kurtulmak gerekir. Modern teknolojinin ilerlemesi ile bu işlem çok kolay olmaktadır.

 

            Başın arka taraflarından, iki kulak arası bölgesinden cilt altından alınarak, dökülen kısımlara taşıma işlemi olup, tamamen kendi saçlarınızdan oluşan doğal bir görünüm elde edilmektedir. Alınan saçlar dökülmeme genetiğine sahip saçlar olduğundan bir daha bu sorunu yaşamayacak olmanız işin en güzel yanıdır. Yani bir anlamdan yer değiştirme yapılmaktadır.

 

             Saç ekimi İstanbul bölgesinde en çok rağbet gören operasyonlardan biridir. Dış görünümün kişiye verdiği özgüven tartışılmaz bir gerçektir. Önemli olan bu işlemi yaptıracağınız yerin her anlamda profesyonel olmasıdır. Hijyenik koşullara uygun ve uzmanlar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. esteliv.com.tr uzman kadrosu ile bu işi en iyi yapan kuruluşlardandır.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler