1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kırşehir 3. Tarım Hayvancılık Ve Teknolojileri Fuarı
Kırşehir 3. Tarım Hayvancılık Ve Teknolojileri Fuarı

Kırşehir 3. Tarım Hayvancılık Ve Teknolojileri Fuarı

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir 3. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'na katılan firmaların temsilcilerine...

A+A-

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir 3. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'na katılan firmaların temsilcilerine teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Belediye Kapalı Pazaryeri'nde düzenlelen fuardaki törende konuşan Ekicioğlu, İç Anadolu Bölgesi'nde Konya'dan sonra ticari hacim ve ziyaretçi bakımından en büyük tarım ve hayvancılık fuarını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kırşehir'in küçük ve büyükbaş hayvanı potansiyeli ve etinin kalitesinin Türkiye genelinde iyi bir yerde olduğunu ifade eden Ekicioğlu, bu potansiyelin daha iyi yerlere getirilmesi için projeler yaptıklarını belirterek, "Fuarımıza katkı veren tüm yetkilerimize teşekkür ediyorum. Bu fuarlarla şehrimizdeki hayvancılığın, uluslararası boyuta taşınacağına inanıyoruz. Hayvancılığımıza katma değer oluşturmak için 2 milyon avroluk bir proje yaptık. Üreticilerimize dünyayı gezdiriyoruz." dedi.

Ekicioğlu, konuşmasının ardından fuara katılan 60 firmanın temsilcisine teşekkür belgesi verdi. Firma yetkilileri de düzenlenen fuar için Oda yöneticilerine teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler