1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Kırşehir Sağlık Müdürlüğü'nde Atama
Kırşehir Sağlık Müdürlüğü'nde Atama

Kırşehir Sağlık Müdürlüğü'nde Atama

Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Avcu, Kırşehir Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanlığı...

A+A-

KIRŞEHİR (AA) - Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Avcu, Kırşehir Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanlığı görevine atandı.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, aynı zamanda Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Burun ve Boğaz Hastalıkları Bölümü'nde görev yapan Avcu'nun ataması, İl Sağlık Müdürlüğü'ne yapıldı.

AEÜ Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kamu Hastaneleri Başkanlığı görevine getirilen Avcu'ya başarı dileyerek, Kırşehir halkının sağlığı için tüm kurumlarla işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Tıp Fakültesi'nin her geçen gün akademik gücünü artırdığını vurgulayan Karakaya, fakülteye öğrenci alımının başlaması ile öğretim üyesi alım süreçlerinin de hızlandığını kaydetti.

Yrd. Doç. Dr. Avcu da bulunduğu görevin sorumluluğunda çalışmalar yapacağına işaret ederek, sağlık alanında ilkler yaşanmasına katkı sağlamayı hedeflediğini bildirdi.

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler