1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Kırşehir'de Sağlık Çalışanları İftar Programında Buluştu
Kırşehirde Sağlık Çalışanları İftar Programında Buluştu

Kırşehir'de Sağlık Çalışanları İftar Programında Buluştu

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği üyeleri ve sağlık çalışanları iftar programında bir araya geldi.

A+A-

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği üyeleri ve sağlık çalışanları iftar programında bir araya geldi.

Bir restoranda düzenlenen iftar programına Kırşehir Sağlık Müdürü Dr. Selçuk Büyüker, Kırşehir Tabip Odası Başkanı Op. Dr. Mehmet Yetkiner, Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı Dr. Halim Koçpınar ve sağlık çalışanları katıldı.

Dernek Başkanı Yasin Yavuz, yaklaşık 180 sağlık çalışanının katıldığı iftar programında yaptığı konuşmada, üyelerini çeşitli organizasyonlarla bir araya getirdiklerini belirterek, ramazan ayının atmosferine uygun şekilde bir iftar yemeği düzenlediklerini belirtti.

Dernek olarak, sağlık çalışanları arasında sendikası ya da görüşü ne olursa olsun kimseyi ötekileştirmeden birleştirici bir rol üstlenmeyi hedeflediklerini ifade eden Yavuz, "Dernekler ve sendikaların çalışma alanları farklıdır. Bizler planladığımız projeleri ve faaliyetleri gerçekleştirme hedefindeyiz. Ramazan ayında iftar programı ile bir araya geldik. Bu program ile daha fazla kaynaşmak ve birbirimizin sorunlarına çare aramak, mutluluklarına ortak olma amacındayız. Desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler