1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. Kocaman: Tecrübe Farkı Olsa da Puana Çok Yaklaştık
Kocaman: Tecrübe Farkı Olsa da Puana Çok Yaklaştık

Kocaman: Tecrübe Farkı Olsa da Puana Çok Yaklaştık

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Shakhtar Donetsk ile arada tecrübe farkı olsa da puana çok yaklaştıkları müsabakayı kenardan gelen bir ortayla 1-0 kaybettiklerini söyledi.

A+A-
Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Shakhtar Donetsk'in kendilerinden daha iyi bir takım olduğunu ifade etti. 
 
Seviye farkı ne olursa olsun maç içindeki gelişen olayların skoru ve puanı belirlediğini vurgulayan Kocaman, şunları kaydetti: 
 
"Genel olarak bakıldığı zaman oyuna puan verilseydi, zaten 3 puan yine her halükarda Shakhtar Donetsk'indi. Zaten Shakhtar Donetsk'in daha fazla topa hakim ve kalemizin önünde olması beklenen durumdu. Bunu sadece bize değil pek çok takıma karşı yapabiliyorlar. Bütün oyunumuzu merkezden hücumlarını bertaraf etmek üzerine kurmuştuk. Onlar da daha çok oyunu kenara götürerek bizim defansımızı bozmaya çalıştılar. Ne kadar arada tecrübe farkı olsa da puana çok yaklaştığımız bir maçı kenardan gelen bir ortayla kaybettik." 
 
"Gördüğümüz kadarıyla ofsayttan bir gol yedik" 
Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, "Televizyondan gördüğümüz kadarıyla ofsayttan bir gol yedik" dedi. 
 
Şan, UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk'e 1-0 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
 
Bu tür maçların puan mücadelesi olduğunu ifade eden Şan, "Avrupa kupalarındaki ilk maçımız. Bugün gönül istedi ki halkımıza bayramın devamını yaşatalım ama olmadı. Ben maçın 0-0 biteceğini tahmin ediyordum. Fakat televizyondan gördüğümüz kadarıyla ofsayttan bir gol yedik." şeklinde konuştu. 
Önceki ve Sonraki Haberler