1. HABERLER

  2. AKTÜEL

  3. Kolaj Çalışmaları ile Fotoğraflarınızı Unutulmaz Yapın
Kolaj Çalışmaları ile Fotoğraflarınızı Unutulmaz Yapın

Kolaj Çalışmaları ile Fotoğraflarınızı Unutulmaz Yapın

Kolaj Çalışmaları ile Fotoğraflarınızı Unutulmaz Yapın

A+A-

Fotoğraf çekmek ve onları paylaşmak son dönemde insanların en fazla yaptığı şeylerden birisi haline geldi. Özellikle Instagram gibi sosyal medya platformlarının hayatımıza girmesiyle bu durum daha da arttı. Doğa fotoğraflarından aile fotoğraflarına kadar hemen hemen tüm fotoğraflarımızı artık sosyal medyada sürekli paylaşıyoruz.

Ancak bazı zamanlar fotoğraf paylaşımlarımızı daha özel bir hale getirerek onlara nostalji havası katmak ya da daha özenli bir görünüme sahip olmasını istiyoruz. Bilhassa çocukluğumuzun fotoğraf albümlerindeki gibi özenli ve şık bir tasarım bir çoğumuzun isteği. Bu konudaki en büyük yardımcı ise kolaj çalışmaları oluyor.

Kolaj oluşturucular sayesinde onlarca fotoğrafı basit bir şekilde düzenleyip daha etkileyici hale getirmek mümkün. Kolaj çalışması yapmak için ise özel bir program kullanma bilgisine sahip olmanız gerekmiyor. Canva ile rahatlıkla istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Kolaj çalışmaları için Canva’nın sunduğu 100’den fazla şablon ile fotoğraflarınızı ya da özel gün kutlamalarını daha özel bir hale getirip sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Canva’da bulunan kolaj şablonlarından birkaçını aşağıda görebilirsiniz.

2-001.png3-002.png

Önceki ve Sonraki Haberler