1. HABERLER

  2. ADS

  3. Konya’da inşaat
Konya’da inşaat

Konya’da inşaat

Konya’da inşaat

A+A-

Yeni doğan gibi ışıl projelerle şehre renk katan Gündoğan İnşaat, projelerini sürdürmeye devam ediyor. Gündoğan İnşaat Şirket Yöneticileri Mümtaz Gündoğan, Serdar Gündoğan ve Recep Gündoğan kardeşler, şirketin kuruluşundan ve geleceğe yönelik projelerinin yanısıra Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünü konuştuk.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mümtaz Gündoğan, Gündoğan İnşaat’ın 2004-2005 yılları arasında Süleyman Gündoğan yani babaları tarafından kurulduğunu söyledi. 2008 yılında kadar küçük bir mekanda hizmet verdiğini söyleyen Mümtaz Gündoğan, “2008 yılından sonra aile şirketi haline geldi. Babamızın desteğiyle Gündoğan İnşaat LTD. ŞTİ. haline dönüştü. 2008 yılından sonra 3 kardeş, işimize dört elle sarılarak büyümek için doğru yolda, doğru adımlar attık. İşimizi severek yapıyoruz ve bu sayede daha da büyük işler başaracağımıza inanıyoruz” dedi.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak Sektörünü de değerlendiren Mümtaz Gündoğan, “2016 yılı başları inşaat sektörü açısından iyiydi. Verimli satışlarımız oldu ve güzel projeler ortaya çıkardık. 2016 yılındaki hain darbe girişimi ile Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörünü belli bir süre tamamen durdu. Tek bir çivi bile çakamadık. Aslına bakarsanız tüm sektörlerde aynı durum yaşandı. Ama Türk toplumu olarak birbirimize kenetlendik ve atlattık çok şükür Umarız ki bir daha böyle şeyler yaşamayız. Gündoğan İnşaat olarak yeni yılda yeni umutlarla yeni projelerle girerek şehrimize dayanaklı yapılar ve yaşanabilir konutlar inşa etmeyi sürdüreceğiz. Durmadan yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.  

Önceki ve Sonraki Haberler