1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Ktso 5 Yıldızlı Odalar Arasına Girdi
Ktso 5 Yıldızlı Odalar Arasına Girdi

Ktso 5 Yıldızlı Odalar Arasına Girdi

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ahmet Varlı, akreditasyon sistemi denetimini başarı ile tamamladıklarını bildirdi.Başkan...

A+A-

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ahmet Varlı, akreditasyon sistemi denetimini başarı ile tamamladıklarını bildirdi.

Başkan Varlı, yaptığı yazılı açıklamada, 4 yıllık stratejik plan ile üyelerin ve Kırıkkale'nin gelişimine katkıda bulunacak faaliyetleri gerçekleştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Kırıkkale'de katma değer sağlayacak çalışmalar, yatırım ve istihdamı arttıracak hamleler yaptıklarını vurgulayan Varlı, şunları kaydetti:

"KTSO olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 5 yıldızlı oda hizmet anlayışının kurumsallaşmış hali olan akreditasyon sistemi denetimini başarı ile tamamladık. 5 yıldızlı odalar arasına girdik. Akredite bir oda olmanın sorumluluğu ile kurumsal olarak devam edeceğiz. Akredite sürecinde emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Kurumsallaşma yolunda başlatmış olduğumuz bu sürecin odamıza, üyelerimize ve Kırıkkale'mize hayırlı olmasını diliyorum."

Önceki ve Sonraki Haberler