1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kültür Ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'de
Kültür Ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehirde

Kültür Ve Turizm Bakanı Avcı, Eskişehir'de

Bakan Avcı ve beraberindeki AK Parti Eskişehir Milletvekili Günay, huzurevinde kalan yaşlılar ile tarihi Odunpazarı Bölgesi'nde bulunan esnafı ziyaret etti, bayramlarını kutladı

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ve beraberindeki AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, huzurevinde kalan yaşlılar ile tarihi Odunpazarı Bölgesi'nde bulunan esnafı ziyaret etti, bayramlarını kutladı.

Bakan Avcı ve beraberindeki Milletvekili Günay, Eskişehir Valisi Azmi Çelik, İl Jandarma Alay Komutanı Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdür Vekili Halil Kısalar, AK Parti İl Başkanı Dündar Ünlü, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan ve diğer ilgililer, Maide Bolel Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek, bayramlarını kutladılar.

Burada kalan vatandaşlarla da sohbet eden Bakan Avcı, yaşlıların sorunlarını dinledi. Avcı, karanfil ve çikolata taktim eden ettiği yaşlılarla, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha sonra tarihi Odunpazarı Bölgesi'nde bulunan Kurşunlu Cami Külliyesi'ni de ziyaret eden Bakan Avcı ve beraberindeki heyet, vatandaş ve esnafla sohbet etti.

Önceki ve Sonraki Haberler