1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Kuveyt Türk'ün "Senin Bankan" Platformu Amerika'ya Götürüyor
Kuveyt Türkün Senin Bankan Platformu Amerikaya Götürüyor

Kuveyt Türk'ün "Senin Bankan" Platformu Amerika'ya Götürüyor

Kuveyt Türk’ün hayata geçirdiği ve katılım bankacılığı alanında ilk dijital bankacılık platformu olan "Senin Bankan", düzenlediği kampanya kapsamında kullanıcılarına...

A+A-

Kuveyt Türk’ün hayata geçirdiği ve katılım bankacılığı alanında ilk dijital bankacılık platformu olan "Senin Bankan", düzenlediği kampanya kapsamında kullanıcılarına San Francisco’ya gitme imkanı sunuyor.
Bankadan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de genç nüfusun ve İnternet kullanımının hızla artmasıyla birlikte Kuveyt Türk’ün hayata geçirdiği, katılım bankacılığı alanında ilk dijital bankacılık platformu olan Senin Bankan, iki özel kampanya başlattı.
Kredi kartından ya da banka hesabından 1 Nisan – 30 Haziran tarihlerinde fatura talimatı veren Senin Bankan kullanıcıları, San Francisco’ya gitme şansını yakalıyor.
Türkiye genelinde, Kuveyt Türk Katılım Bankası’na ait Senin Bankan hesaplarından ya da kredi kartlarından otomatik ödenen her fatura (İnternet ve televizyon tahsilatları, elektrik ödemeleri, doğalgaz ödemeleri, su tahsilatları ve telefon ödemeleri) için bireysel müşterilerine çekiliş hakkı verilecek. 3 kişiye hediye edilecek San Francisco seyahatini kazananlar, 19 Temmuz 2016 tarihinde duyurulacak.
Ayrıca 15 Mayıs 2016 itibarıyla Senin Bankan'a üye olan müşterilere, 3 ay içinde Debit Kart ile yapacakları ilk alışverişlerinde 25 TL’leri iade ediliyor.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Bireysel Bankacılık Grubu’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, güçlü teknolojik altyapısıyla müşterilerine yenilikçi, kolay ulaşılabilir ve güvenli hizmetler sunduklarını belirtti.
Oral, "Şubeye erişim zorluğu yaşayan veya bankacılık işlemlerine zaman ayıramayan kişilere yönelik geliştirdiğimiz Senin Bankan'da 7 gün 24 saat dijital bankacılık deneyimi sunuyoruz. Yakın zamanda bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünleriyle Senin Bankan’da bulunan ürün gamımızı daha da zenginleştireceğiz." ifadelerini kullandı.

- Senin Bankan

Senin Bankan, özellikle yeni nesil tasarım trendlerine uygun yapılandırılmış sitesiyle ve kampanyalarıyla dikkati çekiyor. Müşteriler ürün ve hizmetleri çok hızlı inceleyip tüm sorularına yanıt bulabiliyor. Müşteriler, "Hemen Başvur" seçeneğini tıklayıp 4 adımda başvuru yaparak Senin Bankan konforunu yaşıyor. Senin Bankan'da ihtiyaç kart ve kredi kartı için de başvuru yapılabiliyor.
Kuveyt Türk’ün Senin Bankan platformu müşterileri, hesap işletim ücreti, EFT, havale ücreti gibi masrafları ödemiyor. Müşteriler, "www.seninbankan.com.tr", "0 850 251 1 123" numaralı çağrı merkezi, "@SeninBankan" Twitter adresi, "/SeninBankan" Facebook hesabı ve "seninbankan" İnstagram bağlantılarını kullanarak destek ekiplerine kolayca ulaşabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler